Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

  • 2013-09-09, o 21:00
  • 48
  • 15 250
  • 30
  • 44

Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

Jakie kolory cieni do powiek kredek uzywac ,gdy ma sie since-fioletowe pod oczami w oczodolach ? a czego unikac?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

Ja mam since pod oczami i u mnie fatalnie wygladaja kolory oliwkowe i jasno zlote, zoltawe, miodowe i brzoskwiniowe.

Dobrze mi natomiast w zieleniach i brazach bez zoltego akcentu, niebieskich, lila i popielatych.

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

Hej z zaciekawieniem śledzę Wasze pomysły i czytam posty i chciałabym sama założyć nowy wątek. wie ktoś jak to zrobić? szukałam wszędzie na stronce ale nie mogłam znaleźć, proszę o odpowiedź i pozdrawiam ))

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

Roksa1401 wchodzisz w odpowiedni dzial, u gory masz podpiety watek - Przywitaj sie, a nad nim opcje -> Rozpocznij watek. Wchodzisz, wpisujesz tytul a ponizej tresc i wysylasz, ewentualnie najpierw uzywasz opcje podglad

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

ja również mam sińce pod oczami ale staram sie zawsze uzywać cieni jasnych beżowych ,kremowych, cappucino i jakos z tymi kolorami nie jest najgorzej musze przyznać ,jakos nie za bardzo lubie u siebie takie zywe ,jaskrawe lub tez zwracające bardzo uwage kolory źle się czuje w takich po prostu ,wole postawić na troszke mocniejsze usta  

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

ja również mam sińce pod oczami ale staram sie zawsze uzywać cieni jasnych beżowych ,kremowych, cappucino i jakos z tymi kolorami nie jest najgorzej musze przyznać ,jakos nie za bardzo lubie u siebie takie zywe ,jaskrawe lub tez zwracające bardzo uwage kolory źle się czuje w takich po prostu ,wole postawić na troszke mocniejsze usta  

2015-07-14 23:36:44 autor monika212121

Ja natomiast zaczynam się malować i stawiam właśnie na beże a sińce staram się jak najbardziej ukryć pod makijażem :)

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

Sińce fioletowe dość mocno podkreślają osypujące się ciemne cienie, które ten efekt pogłębiają. Dlatego warto dokładnie oczyścić miejsce pod oczami. Można też najpierw pomalować oczy i dopiero później nałożyć korektor.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

Moim zdaniem nie powinnas odstawiac zadnych kolorow a raczej zamaskowac swoje since pod oczami dobrym korektorem. Polecam Mac Prolongwear i Urban Decay Naked Skin. Mocno kryjace, dlugotrwale, mysle ze spokojnie wszystko zakryja. (makeup)

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

Jest też patent z czerwoną szminką na sińce pod oczami :)

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

Czerwona szminka zneutralizuje jedynie te zielonkawe sińce. Na fioletowe najlepsze będą żółtawe korektory. Na taki korektor można nałożyć jeszcze odrobinę korektora w kolorze podkładu, żeby nie wyglądać dziwnie z żółtą plamą pod oczami :) I wtedy spokojnie możemy używać dowolnych cieni. 

Re: Jakie cienie do powiek ,czego unikac -SINCE FIOLETOWE

użyj korektora i rozświetl jakimś kolorem nude ;) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: