Jakich szamponów używacie?

  • 2016-03-10, o 18:14
  • 26
  • 10 169
  • 23
  • 23

Jakich szamponów używacie?

Cześć :)

 

Chciałabym się dowiedzieć jakich szamponów używacie i jak Wam się sprawdziły?

Który możecie polecić? 

 

Ja wypróbowałam na sobie 4long lashes, Goldwell taki złoty, Jantar, szapony oczyszczające z pokrzywy. 

Re: Jakich szamponów używacie?

te duże rodzinne z ziaji mi sprzyjają

Re: Jakich szamponów używacie?

Uzywalam head & shoulders ale nie sprawdzał się zadowalająco. Teraz używam dla dzieci i jestem zadowolona jak nigdy

Re: Jakich szamponów używacie?

Ja obecnie myję włosy szamponem Perfect Me. Konkretnie różowym. Używam bez odzywki bo sam szampon zawiera w sobie keratynę i olejki tak więc nie jest to konieczne. Podoba mi sie najbardziej to,że nie plącze włosów a z tym zawsze miałam największy problem. Włosy są po użyciu ładne, mocniejsze oraz ładnie pachna ( jest to jabłkowy zapach, przypomina mi trochę zapach melona i kwiatów ale lubię takie klimaty). 

 

Włosy są po nim bardziej proste i nie układają się we wszystkie strony tak wiec nie muszę ich katować prostownicą. Razem z maską dostaniecie je w hebe. 

Re: Jakich szamponów używacie?

najważniejsze zeby były bez slsów :)

Re: Jakich szamponów używacie?

L'oeal z olejkami

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakich szamponów używacie?

Loreal w czarnej butelce, z argininą- jest ekstra.

Re: Jakich szamponów używacie?

Radical med

:)

Re: Jakich szamponów używacie?

ja polecam szampony alterra , są świetne i nie drogie, często w promocji w Rossmannie ;)

Re: Jakich szamponów używacie?

a używał może ktoś szamponu z Joanny - Keratin ? mam wrazenie, ze po tym szamponie swedzi mnie skora głowy i go odstawilam :/

Re: Jakich szamponów używacie?

Fitomed do włosów przetłuszczających się, jeden z najlepszych, jakie miałam. Green Pharmacy z olejkiem arganowym też był niczego sobie. Dostałam również szampon Regenerum i jest niezły, włosy są bardzo mięciutkie, ale skład ma średni, więc używam rzadko i z umiarem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: