Jakich szamponów używacie?

  • 2016-03-10, o 18:14
  • 26
  • 10 167
  • 23
  • 23

Re: Jakich szamponów używacie?

Fitomed do włosów przetłuszczających się, jeden z najlepszych, jakie miałam. Green Pharmacy z olejkiem arganowym też był niczego sobie. Dostałam również szampon Regenerum i jest niezły, włosy są bardzo mięciutkie, ale skład ma średni, więc używam rzadko i z umiarem.

2016-04-11 14:59:30 autor comfortinnending

POPIERAM! U mnie Fitomed to hit!

Re: Jakich szamponów używacie?

Ja używam szamponów i masek firmy framesi :) Linia do włosów kręconych jest bardzo dobra i świetnie nawilża.

Re: Jakich szamponów używacie?

Jak myję włosy po olejowaniu to Trzy zioła Polleny, fajnie mocno zmywa, czuję, że włosy są czyste. A na co dzień to różnie Elseve, Dove czasem cos z Garniera i naszej polskiej Joanny.

Re: Jakich szamponów używacie?

Wczesniej mialam loreala, ale teraz przerzucilam sie na Hair Pharmę i czuje, ze skora glowy ma się lepiej i wlosy nie przetluszczaja sie tak szybko, są sypkie- latwo sie układają i nie plączą :)

Re: Jakich szamponów używacie?

Tylko naturalnych bez Parabenów i SLS-ów. Włosy są miękie, nie przesuszone i nie przetłuszczają sie tak szybko. Polecam Szampony firmy Colway.

usunięto reklamę

Re: Jakich szamponów używacie?

Ja używam Sessio z olejkiem arganowym od Chantal. W końcu coś, co podziałało na moje przesuszone włosy, które czasami mam wrażenie, że przypominają stóg siana.

Re: Jakich szamponów używacie?

Ja zaczęłam stosowac taki domowy z miodu http://blog.miody-huzar.pl/zdrowie-i-uroda/27-przepis-na-domowy-szampon-miodowy.html

bardzo fajne włoski po nim są , błyszczące i gładkie

Re: Jakich szamponów używacie?

Radical Med :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakich szamponów używacie?

Pantene 

ja używam szamponu dla dzieci:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: