Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

  • 2016-01-06, o 00:29
  • 72
  • 22 920
  • 40
  • 46

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

Fioletowy loreal:)

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

dla mnie eveline celebrites :)

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

Fioletowy loreal:)

2016-04-14 18:05:15 autor sailormoon9

Jaki to?

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

Szczoteczki używa się bardzo prosto, tak jak standardowej nie ma co panikować :)

2016-04-11 17:55:53 autor Mixa

No już teraz wiem bo zakupiłam i przyznam że naprawdę fajna sprawa ten tusz.

 

Fioletowy loreal:)

2016-04-14 18:05:15 autor sailormoon9

 

Chodzi Ci o False Lash Wings Sculpt  - ten co pisaliśmy wcześniej czy o jeszcze inny?

 

 

:)

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

Ja jestem wierna tuszom z L'oreal

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

dla mnie tylko L'oreal..nie wiem jak dokładnie się nazywają, ale miałam taki w czarnej buteleczce, całej złotej, czerwonej i wszystkie były genialne! nie potrafię nawet wybrać jednego ulubionego. Czekam tylko na promocje w Rossmanie i kupuję sobie 3-4 sztuki od razu :)

 

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

3-4 sztuki za jednym razem?? - no nieźle

ale jak lubisz Loreal to wypróbuj sobie przy najbliżeszej okazji ten o którym pisaliśmy - jest genialny

:)

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

Potwierdzam, jak będzie promocja w rossie to go łap do koszyka :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

Dziewczyny, zmierzam dziś po tusz do Rossmanna, bo jest mega promka - do wczoraj były podkłady, pudry, korektory o 49% taniej, a o dziś są kosmetyki do oczu! Ja też jestem fanką tuszy L'Oreala, dotąd był Milion Lashes, ale dziś kupuję False Lash Wings Sculpt, lubię testować nowości (ten grzebyk!), poza tym kuszą mnie dobre efekty na oku, przynajmniej u dziewczyn na youtubie.

A wiedziałyście o tej promce? Trzeba się niestety bardzo spieszyć, bo jeśli chcecie na coś zapolować, to może się okazać, że tabuny innych kobiet to już przed Wami zrobiły ;)

Re: Jaki tusz do rzęs najlepszy ??

ja polecam Bourjois Volume Glamour MAX DEFINITION ten różowyświetnie pogrubia

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: