Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

  • 2016-10-02, o 13:40
  • 8
  • 2 136
  • 9
  • 6

Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

Jestem na etapie zmiany telefonu.Interesuje mnie jakis smartfon.Tylko jaki wybrac ?Pełno jest tego na rynku?Doradzcie coś ze sredniej półki?Jakie teraz smartfony są najlepsze?

 

Re: Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

Dużo osób chwali Huawei P8 Lite, gdyż jest on stosunkowo tani, a dobry jakościowo. Sama nie miałam z nim styczności, ale ma go brat i nie narzeka.

Re: Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

iphone 5/5s ;)

Re: Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

Xiaomi Redmi 3

Re: Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

Samsung galaxy s4:)

Re: Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

Ja polecam Samsung Galaxy Ace 4 LTE. Sama mam taki telefonik i jestem z niego bardzo zadowolona. Spełnia wszystkie moje wymagania. Jest szybki, nie zacina się, chodzi tak jak trzeba. Obsluguje wszystkie niezbędnę aplikacje , w pełni spełnia się, Jak dla mnie tylko mógłby być trochę lepszy aparat. Robi dobre zdjęcia ale dobrze byłoby gdyby robił lepsze. Teraz jego cena jest już niska więc można go dostać za nie duże pieniądze. Wracając do części wizualnej , ekran ma 4,5 cala więc nie jest on aż taki mały ale tez nie wiadomo jak duży. Łatwo mieści sie w kieszeniach , nie wystaje a nawet spokojnie mieści się w malutkiej torebeczce i to jeszcze zostaje miejsce !

 

Powodzenia.

Wszystko ma swoją wartość ..http://mptent.com/

Re: Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

Cześć.

Jeżeli omijamy regał najwyższy to z klasy średniej a przyzwoitej proponowałabym Samsung Galaxy- cyferka implikuje klasę nie tylko parametrów ale i ceny.

Pozdrawiam.

Re: Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

Cześć.

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Sony Experia M4 AQUA. Średnia półka, która możliwościami doganiają te co najwyżej. 

Pozdrawiam

Re: Jaki smartfon ze sredniaków wybrac ?

Samsung galaxy s4:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: