Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

  • 2011-09-02, o 00:46
  • 29
  • 11 620
  • 18
  • 24

Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

Dziewczyny tak jak w tytule jaki polecicie najlepszy pedzelek do rozcierania cieni waszym zdaniem? jaki typ pedzelka?

Dziewczyny a co sadzicie o tym pedzelku do czego on sie najlepiej nadaje?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

Dziewczyny tak jak w tytule jaki polecicie najlepszy pedzelek do rozcierania cieni waszym zdaniem? jaki typ pedzelka?

Dziewczyny a co sadzicie o tym pedzelku do czego on sie najlepiej nadaje?

AiszkaArabskiSwiat

Myślę, że ten pędzelek najlepiej nadawałby się do nakładania cieni. Przypomina Maestro nr 360. Do rozcierania cieni wybrałabym pędzel o trochę innym kształcie tzw. "kuleczkowy". A tym prezentowanym przez ciebie roztarłabym co najwyżej kreskę na powiece.

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

Ja osobiscie mam 4 ulubione pedzle a oto one.:

www.suonko82.blogspot.it

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

Dziewczyny czyli ten pedzelek co na zdjeciu nadaje sie tylko do rozcierania kredki? a ktory pedzelek do rozcierania polecicie dostepny w Sephorze? bo tylko do Sephory ,The Body shop mam dostep lub drogeryjnych to schleker ,ale tam raczej nic nie dostane.. ach i jeszcze do pedzelkow ellite mam dostep

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

do nakładania cieni oczywiście

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

Do rozcierania najlepszy będzie puchaty, dość duży pędzel np Kavai 87 czy Hakuro h77. Mniejsze, świetne do załamania to Hakuro h78 lub h80.

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

ja lubię hakuro, mają dobry wybór, mam jasny do bklendowania

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

Najlepiej blenduje mi się cienie zoeva 227. Dobry jest tez hakuro 77 i 79

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

Wszystko co związane z hakuro

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

ja już się troszkę do hakuro zraziłam , teraz wole pędzle z nanshy i zamierzam zakupić kilka z zoevy

Re: Jaki polecicie typ pedzelka do rozcierania cieni?

z hakuro sa dobre do blendowania

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: