Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

  • 2019-05-06, o 19:10
  • 29
  • 10 643
  • 18
  • 22

Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

Macie jakieś Typy podkładów na rozszerzone pory cera mieszana i sucha??

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

mineralny np. Lily Lolo

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

bardziej polecam jakas baze pod podklad np z kryolanu

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

True Match

:)

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

Przy rozszerzonych porach należy wklepywać podkład gąbeczką, nigdy go nie rozcieramy. Spróbuj. Mi to bardzo pomogło, niezależnie od podkładu jakiego używam. 

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

Przy rozszerzonych porach należy wklepywać podkład gąbeczką, nigdy go nie rozcieramy. Spróbuj. Mi to bardzo pomogło, niezależnie od podkładu jakiego używam. 

2019-05-10 10:07:33 autor koniczyna684

 

A możesz polecić jakąś gąbke? Ja stosuje w Real technique i pory są dalej mocno widoczne :(
K.K.

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

Revlon Colorstay !

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

Przy rozszerzonych porach należy wklepywać podkład gąbeczką, nigdy go nie rozcieramy. Spróbuj. Mi to bardzo pomogło, niezależnie od podkładu jakiego używam. 

2019-05-10 10:07:33 autor koniczyna684

 

A możesz polecić jakąś gąbke? Ja stosuje w Real technique i pory są dalej mocno widoczne :(
2019-05-10 10:10:10 autor Amante

Ja używam gąbek Kryolan bez lateksu. Są dostępne w sklepie ladymakeup. Zawsze kupuję w opakowaniach po 24 sztuki, bo używam na klientkach (jako jednorazówki) i przy okazji na sobie (i tu już jako wielorazówki). Widziałam, że są też mniejsze opakowania, ale nie wiem jak jest z wielkością pojedynczysz gąbeczek. Próbowałam też gąbek Loveto.pl, ale te Kryolana są bardziej miękkie, elastyczne i przyjemniej się na nich pracuje. 

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

Ja uzywam bazy pod podkład na rozszeżone pory firmy wibo, bardzo fajnie kamufluje i wtedy obojętnie jaki podkład

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

Przy rozszerzonych porach należy wklepywać podkład gąbeczką, nigdy go nie rozcieramy. Spróbuj. Mi to bardzo pomogło, niezależnie od podkładu jakiego używam. 

2019-05-10 10:07:33 autor koniczyna684

 

A możesz polecić jakąś gąbke? Ja stosuje w Real technique i pory są dalej mocno widoczne :(
2019-05-10 10:10:10 autor Amante

Ja używam gąbek Kryolan bez lateksu. Są dostępne w sklepie ladymakeup. Zawsze kupuję w opakowaniach po 24 sztuki, bo używam na klientkach (jako jednorazówki) i przy okazji na sobie (i tu już jako wielorazówki). Widziałam, że są też mniejsze opakowania, ale nie wiem jak jest z wielkością pojedynczysz gąbeczek. Próbowałam też gąbek Loveto.pl, ale te Kryolana są bardziej miękkie, elastyczne i przyjemniej się na nich pracuje. 

2019-05-11 15:02:44 autor koniczyna684

 

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Na pewno wypróbuje! :)
K.K.

Re: Jaki polecacie dobry podkład na rozszerzone pory?

gąbeczki są fajne, ale niestety bardzo dużo podkładu się marnuje ;) i dlatego moim zdaniem są nie fajne

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: