Jaki podklad wybrac na gorące dni?

  • 2019-08-01, o 09:39
  • 12
  • 3 510
  • 11
  • 12

Jaki podklad wybrac na gorące dni?

Jaki podklad wybrac na gorące dni?

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

Zamiast podkładu polecam krem bb lub cc.

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

Najlepiej o lekkiej konsystencji, żeby nie spłynął w upały. Może być też krem koloryzujący np. z filtrem lub krem bb i cc. 

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

na upalnie dni idealnie sprawdzi sie podklad bb np  z bourjois

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

bb albo jakiś mineralny sypki

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

nawilżający

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

Ja polecam krem bb bourjois healthy mix! Idealny na upały, krycie lepsze niż nie jeden podkład. Jest dostępny tu na stronie lub praktycznie w każdej drogerii :)
K.K.

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

A słyszałaś o Annabelle Minerals? U mnie tego lata ich podkład kryjący sprawdził się fantastycznie, więc z czystym sumieniem mogę polecić :-)

:* ^^

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

Najlepiej o lekkiej konsystencji, żeby nie spłynął w upały. Może być też krem koloryzujący np. z filtrem lub krem bb i cc. 

2019-08-01 11:02:42 autor koniczyna684

Moim ostatnim wypróbowanym podkładem jest https://www.i-apteka.pl/product-pol-52689-IWOSTIN-Correctin-Max-fluid-mocno-kryjacy-nr-01-SPF30-30ml.html jest supcio:) dostałam próbeczki w aptece, który zrobiły na mnie wrażenie i postanowiłam zakupić produkt. Dla mnie najważniejsze jest mocne i długotrwałe krycie więc polecam. Jedyną wadą jest to , że nie kupisz go w żadnej drogerii , bo to produkt apteczny. 

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

Ja w lato naczęściej nakładałam bb cream...

Re: Jaki podklad wybrac na gorące dni?

Najlepiej o lekkiej konsystencji, żeby nie spłynął w upały. Może być też krem koloryzujący np. z filtrem lub krem bb i cc. 

2019-08-01 11:02:42 autor koniczyna684

Moim ostatnim wypróbowanym podkładem jest https://www.i-apteka.pl/product-pol-52689-IWOSTIN-Correctin-Max-fluid-mocno-kryjacy-nr-01-SPF30-30ml.html jest supcio:) dostałam próbeczki w aptece, który zrobiły na mnie wrażenie i postanowiłam zakupić produkt. Dla mnie najważniejsze jest mocne i długotrwałe krycie więc polecam. Jedyną wadą jest to , że nie kupisz go w żadnej drogerii , bo to produkt apteczny. 

2019-08-19 15:42:23 autor Karciaaaa

 

Jakie wykończenie ma podkład? Czy nadaje się do skóry tłustej :)? Nie zapycha?
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: