Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

  • 2013-02-12, o 00:53
  • 51
  • 29 882
  • 25
  • 38

Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

Dziewczyny mam ogromna prosbe czy moglybycie doradzic jakis naprawde dobry podklad ktory nada sie do cery z tradzikiem rozowym czyli(zaczerwieniona,bardzo wrazliwa,nie znosi obciazenia,ale potrzebuje troche kryci-.srednie) zeby nie byl tlusty,nie splywal w miare trwaly,nie podraznial,w miare kryl zaczerwieniania,ale zeby nie wygladal jak maska ,bardzo prosze o wasze rady ,licze na was
Vichy dermablend- jest za tlusty splywa,dusi taka problematyczna skore ,wbrew pozorom

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

Ja mam ten sam problem i nie mogę znaleźć niczego odpowiedniego dla siebie Dodatkowo większość podkładów, które miałam uczulały mnie

klocki dla dziecik\'nex klockisekrety elektroniki

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

Jezeli Was zadowala srednie krycie to proponuje przetestowac: ULTRALEKKI PODKŁAD DO SKÓRY WRAŻLIWEJ I SKŁONNEJ DO ALERGII AA .
Latem szukalysmy dla kolezanki podkladu do cery z tradzikiem rozowatym, czerwone plamy glownie po srodku czola nad nosem. Inne podklady strasznie zaznaczaly skorki a ten byl ok. Z tym ze tak jak pisze najpierw trzeba przetestowac bo kazdemu odpowiada co innego .

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

AA to kosmetyki, kóre jak żadne inne mnie...uczulają...

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

Jezeli Was zadowala srednie krycie to proponuje przetestowac: ULTRALEKKI PODKŁAD DO SKÓRY WRAŻLIWEJ I SKŁONNEJ DO ALERGII AA .
Latem szukalysmy dla kolezanki podkladu do cery z tradzikiem rozowatym, czerwone plamy glownie po srodku czola nad nosem. Inne podklady strasznie zaznaczaly skorki a ten byl ok. Z tym ze tak jak pisze najpierw trzeba przetestowac bo kazdemu odpowiada co innego .

megi1828

a jakie polecilabys ,znasz podklady do skory z tradzikiem rozowym?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

A jaka masz cere - sucha, tlusta czy mieszana? I za jakiej polki szukasz?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

A jaka masz cere - sucha, tlusta czy mieszana? I za jakiej polki szukasz?

megi1828

raczej w kierunku tlustej w strone mieszanej

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

A jaka masz cere - sucha, tlusta czy mieszana? I za jakiej polki szukasz?

megi1828

raczej w kierunku tlustej w strone mieszanej

hm no to w którym kierunku..?

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

w kierunku tlustej

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

Cała twarz Ci się przetłuszcza czy tylko strefa T (czoło, nos, broda) ?

Re: Jaki podklad dla cery z tradzikiem rozowym?

Cała twarz Ci się przetłuszcza czy tylko strefa T (czoło, nos, broda) ?

RedBlush

czolo .nos ,broda ,czasami zdarza sie ze policzki rowniez

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: