Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

  • 2011-07-19, o 20:19
  • 51
  • 28 743
  • 28
  • 34

Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

Witajcie Dziewczyzny jaki bedzie najlepszy podklad dla skory tlustej z bliznami potradzikowymi,zeby podklad nie wbijal sie w nie i jeszcze bardziej nie uwydatnial,bo wiele podkladow wlasnie to powoduje -wbijanie sie i jeszcze bardziej uwydacznianie niedoskonalosci..blizn...

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

hej...ja na pierwszym miejscu to bym zaczęła walczyć z tymi bliznami...nie wiem,na ile Twoje blizny sa mocne ,,ale w zupełności RETIN-A by sobie spokojnie z nimi poradził...jest to krem lub żel(niedostepny w polsce) niestety na recepte...ale na prawde bardzo skuteczny w dodatku retin dziala przeciwzmarszczkowo o ile ktoś posiada zmarszczki...są różne stezenia tego retinu.ja proponowałabym Tobie 0,05 %. dla mnie najlepszym kamuflażem był DERMACOL...zakrywał doslownie wszystko...ale trzeba dobrac odcien....bardzo dobrym kamuflażem moze sie okazac dla CIEBIE podkład revlonu colorstay dla cery mieszanej i tłustej (ja mialam odcień 180-sand beige)<<<<-----------z tego co wiem,to w większości dziewczyn ten kolorek sie sprawdził...także to bybylo na tyle z mojej strony ..mam nadzieje , ze choc troszke pomogłam...:):):)pozdrawiam...
ps...na temat, ogólnie retinoidów(m.in: retinu bardzo duzo opisala barbara kwiatkowska w dziale retinoidy......podaje link ,moze sie przyda jakiejs dziewczynie...:):):)

http://www.biochemiaurody.fora.pl/retinoidy,4/retinoidy-vademecum-wersja-robocza,428.html

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Hej. Co do rewlonu się nie odniosę bo nie wiem, ale pod dermacolem podpisuję sie obiema rękami dla cery z takimi problemami, jak i wszelkiej maści wypryskami, alergiami etc. Dobrze radza sobie również podkłady z vichy, ale to już dość droga piosenka..

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Ja polecam lirene city matt, ten podkład jest niedrogi i jak dla mnie dobry
Zakrywa większość blizn Polecam

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Dziekuje Dziewczyny za porady,a czy ten dermacol -nie tworzy efektu maski na twarzy? i czy jest dosyc trwaly i nie wazy sie?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

no wlasnie...maskę moze tworzyc,ale tak jak juz wspomnialam wczesniej musiałabys dobrac dobrze odcień a to nie lada wyczyn hehhe...jest bardzo trwały ,trzyma caly dzien i nie wazy sie.jest bbardzo gęsty i wydajny,,wystarczy odrobina ,by pokrył wszystkie niedoskonałości.u mnie sie sprawdzil nawet na basenie...może nasza Lady pomogłaby Tobie w doborze odcienia,widzialam kiedys ze miala derfmacol w swojej ofercie..na youtube niektore dziewczyny klombinują nakładać dermacol z odrobiną kremu ...>)>)>)

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Ja polecam Revlon -nie dość, że najlepie spośród wszystkich podkładów matuje, to jeszcze pięknie zakrywa. Na wielkie blizny sprawdzi się również podkład z Vichy Dermablend i bezpośrednio już same kamuflaże - u mnie niestety tylko one sprawdzają się przy większych zmianach. Muszę nakręcić filmik o kamuflażach to wszystko będzie jasne

ps. Dziewczyny dziś będzie rozdanie pomadek także piszcie komenty - na blogu, YouTube i facebook

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

A czy ten dermacol nie zapycha? nie dusi skory?i ktory z tych dwoch byscie wbraly - dermacol czy -Vichy dermablend?JUz tyle podkladow probowalam i zaden ,tak naprawde mi nie pasowal do dzis..bo przewaznie jeszcze bardziej wbijal sie w blizny ,niedoskonalosci ,uwydacznial je bardziej i skora lepiej wyglada bez podkladu niz z nim....
CO do likwidacji blizn to juz je probowlam kwasami laserem usuwac,troche sie splycily ,ale nadal troche je widac.. tyle lat juz sie z nimi mecze,kiedys z tradzikiem ,ale juz zniknal,czasami tylko cos mi przed okresem wyjdzie ,ale teraz pozostaly blizny ile Ja sie meczylam wyplakalam Dziewczyny mowie wam..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Vichy dermablend jak najbardziej polecam:) Ale na co dzień lepszy chyba revlon bo jednak lżejszy od dermablend-u

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

A czy ten dermacol nie zapycha? nie dusi skory?i ktory z tych dwoch byscie wbraly - dermacol czy -Vichy dermablend?JUz tyle podkladow probowalam i zaden ,tak naprawde mi nie pasowal do dzis..bo przewaznie jeszcze bardziej wbijal sie w blizny ,niedoskonalosci ,uwydacznial je bardziej i skora lepiej wyglada bez podkladu niz z nim....
CO do likwidacji blizn to juz je probowlam kwasami laserem usuwac,troche sie splycily ,ale nadal troche je widac.. tyle lat juz sie z nimi mecze,kiedys z tradzikiem ,ale juz zniknal,czasami tylko cos mi przed okresem wyjdzie ,ale teraz pozostaly blizny ile Ja sie meczylam wyplakalam Dziewczyny mowie wam..

AiszkaArabskiSwiat

Oj znam ten ból, ja miałam podobnie , Kiedy byłam nastolatką miałam trądzik, stosowałam przeróżne preparaty, ale niewiele mi to pomagało, sprawę rozwiązał dopiero dermatolog, choć jedzenie antybiotyków napewno niekorzystnie wpłyneło na stan mojego zdrowia
Co do blizn to pomógł mi dopiero laser, teraz mam spokój

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Mi laser niestety tylko troche splycil blizny.. nie do konca mi usunal je...mimo ze robie raz w tygodniu czasami dwa pelling to moja skora jest jakby zanieczyszczona nie jest gladka.. a w miejscach blizn mam skore troche zaczerwiniona..i tego nie daje sie usunac..

W podkladzie najwazniejsze dla mnie to zeby nie wchodzil w blizny nie uwzdacznial ich ,niedoskonalosci ,zeby skora wygladala zdrowo gladko ,zeby nie robil maski , nie wazyl sie ,nie dusil skory ,az tak bardzo nie zalezy mi na tym zeby bardzo zakryl blizny,sredniokryjacy raczej

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: