Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

  • 2011-07-19, o 20:19
  • 51
  • 28 746
  • 28
  • 34

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

nie rób za często pilingów, one mogą bardzo naruszać naskórek, w twoim wypadku raz w tygodniu powinno wystarczyć. Co do czerwonych blizn to mogę polecić żel trioxil, można go znaleźć na acnegone.pl u mnie bardzo rozjaśnił blizny potrądzikowe, już w ogóle nie są czerwone. Co do podkładu to ja używam też BB garniera, ale on jest tłusty więc na niego nakładam puder w kamieniu i buzia w ogóle mi się nie błyszczy

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Dobre są podkłady do cery z problemami firmy Pharmaceris

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

nie rób za często pilingów, one mogą bardzo naruszać naskórek, w twoim wypadku raz w tygodniu powinno wystarczyć. Co do czerwonych blizn to mogę polecić żel trioxil, można go znaleźć na acnegone.pl u mnie bardzo rozjaśnił blizny potrądzikowe, już w ogóle nie są czerwone. Co do podkładu to ja używam też BB garniera, ale on jest tłusty więc na niego nakładam puder w kamieniu i buzia w ogóle mi się nie błyszczy

monikazgd

ten niby BB GARNIERA ,jest okropny nie dosc ,ze nic nie kryje -niweluje ,do tego za ciemny...i zbyt szarawy..skora wyglada na zmeczona szarawa jakby-niezdrowa..i zapycha..

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

tez chętnie sie dowiem bo mma również cerę tłustą

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

Vichy dermablend

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

według mnie dobrze sa z firmy sante i lavera sa to fluidy z naturalnymi składami bez parabenów silikonów alkoholi itp

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

Revlona Color stay

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

Moim zdaniem też Revlon. Nie przepadam za nim, bo jest mocno kryjący, ale w takiej sytuacji będzie niezastąpiony ;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

Trzeba z nim uwazac

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

proponowalabym sprobowac z podkladami vichy lub pharmaceris

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: