Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z bliznami

  • 2011-07-19, o 20:19
  • 51
  • 28 744
  • 28
  • 34

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Może twoje blizny zejdą z czasem
A co do podkładu to revlon jest dosyć lekki, więc chyba możesz spróbować

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Też mi sie wydaje, ze Revlon bedzie dobry - to naprawde sprawdzony podklad, nie ryzykujesz

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

:? Może twoje blizny zejdą z czasem
A co do podkładu to revlon jest dosyć lekki, więc chyba możesz spróbować

Andrea

Marzy mi sie zeby mi zeszly...
Dziekuje Serdecznie za wszelkie wasze porady

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

powiem tak na pewno powinnaś pierwsze co to iść do dermatologa. A jeśli chodzi o podkład to używaj tylko wtedy kiedy naprawdę musisz.Bo te podkłady co dziewczyny ci wcześniej wymieniały są dobre , ale zatykają ci pory te zmiany trądzikowe Ci się jeszcze powiększają.a jeśli już masz używać fluidów to używaj takich które nie zatykają porów np. mineralnych , te podkłady troszkę mniej kryją ale lepsze dla twojej skóry.Wiem że jest taka firma pharmaceris i z niej są fluidy nie zatykające pory możesz je dostać w aptece.

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

powiem tak na pewno powinnaś pierwsze co to iść do dermatologa. A jeśli chodzi o podkład to używaj tylko wtedy kiedy naprawdę musisz.Bo te podkłady co dziewczyny ci wcześniej wymieniały są dobre , ale zatykają ci pory te zmiany trądzikowe Ci się jeszcze powiększają.a jeśli już masz używać fluidów to używaj takich które nie zatykają porów np. mineralnych , te podkłady troszkę mniej kryją ale lepsze dla twojej skóry.Wiem że jest taka firma pharmaceris i z niej są fluidy nie zatykające pory możesz je dostać w aptece.

pysia17amorki

DErmatologow to Ja mnostwo odwiedzilam i tak naprawde zaden mi nie pomogl...w koncu przestalam i sie leczyc wogole i pryszcze samoistnie zniknely..juz mi nie wychodza jak kiedys ,teraz sporadycznie przed okresem jakis jeden dwa Co do podkladu Revlon to kiedys go uzywalam i spowodowal u mnie wagry ,troche pozapychal ,a jak zmylam go z twarzy to skora wygladala na wymeczona.. Jesli chodzi o mineralne podklady to uzywalam BareMInerals na pocztku byl ok ,le pozniej skora przyzwyczaila sie do niego ...i jakos wydawalo mi sie ze wchodzi w pory uwydacznia je bardziej,do tego mam skore wrazliwa a mineraly trzeba nakladac pedzlem i prawie kazdy pedzel ktory milam wcierajac nim mineraly podraznial mi skore..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Znalazłam jeszcze inne metody usuwania blizn po trądziku, może one by Ci pomogły

"Gdy kremy nie przynoszą oczekiwanych rezultatów albo też chcemy wzmocnić i przyspieszyć proces usuwania blizn po trądziku, warto wybrać się do gabinetu dermatologii estetycznej. Takie salony oferują szereg zabiegów, które poprawiają ogólny wygląd i kondycję skóry, eliminując jednocześnie potrądzikowe blizny.

Zabiegi z kwasami AHA to jeden z zabiegów, które zwalczą blizny. Kwasy AHA to nic innego jak kwasy alfa-hydroksylowe. O ich działaniu pisałam wyżej – w kontekście ich stosowania w kremach. Znacznie skuteczniejsze będą zabiegi wykorzystujące te substancje. Dzięki kuracji szybciej wnikną w głąb skóry, przez co szybciej ujrzymy pierwsze rezultaty ich działania. Wśród zabiegów z kwasami AHA popularnością cieszą się peelingi.

Innym sposobem usuwania blizn po trądziku jest mikrodermabrazja. Zabieg ten jest tak skuteczny i „wszechstronny”, że znajduje zastosowanie nie tylko w leczeniu trądziku i eliminowaniu blizn, ale również do odmładzania skóry, redukowania rozstępów czy cellulitu. Mikrodermabrazja nie jest zabiegiem bolesnym. Można powiedzieć, że dość przyjemnym i relaksującym. Jego ogromną zaletą jest nie tylko bezbolesność, ale również bezinwazyjność. Po mikrodermabrazji natychmiast można powrócić do swoich codziennych zajęć i obowiązków. Zabieg polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka, co sprawia, że staje się on grubszy. Zabieg pobudza również syntezę elastyny i kolagenu. Zalecane jest wykonanie średnio pięciu zabiegów, by efekty kuracji były w znaczący sposób widoczne.

Sposobów walki z bliznami po trądziku jest mnóstwo. Warto również pamiętać, że jedną z głównych przyczyn ich powstawania jest nieleczony wcale, bądź nieodpowiednio leczony trądzik. Warto więc zadbać o cerę, by nie dopuścić do powstania blizn. Wówczas wszelkie kosmetyki i kremy na blizny nie będą potrzebne".

http://sposobnatradzik.pl/tag/na-blizny-po-tradziku/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

DZiewczyny jesli chodzi o podklad REvlona to ktory macie na mysli ?colorstay czy photo redy?Ostatnio ktos mi polecil podklad L`Oreal, Matte Morphose (Puder w musie)DOSTEPNY W ODCIENIACH 110 Ivoire Rosé
115 Ivoire Doré
140 Beige Naturel
180 Sable Rosé
200 Beige Abricot
230 Miel Doré
240 Sable
310 Ambre ,ciekawe czy sie sprawdzi...
,bylam w sklepie i patrzalam na testery ,chyba najbardziej naturalny odcien do mnie pasujacy to Beige Naturel-do mnie pasuja zimne beze,zadne zolcie,rozowe

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Nigdy nie miałam tego podkładu, ale ogólnie produkty w musie sa super!!:D daj znać jak wyprobujesz ;p

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

ja może troche z innej strony temat uchwyce- mianowicie może baza pod makijaż pomoże wygładzić Ci te blizny i dopiero podkład bedzie wyglądał ok. co do samego podkładu to już wedle uznania bo wiadomo ze kazdemu co innego pasuje. Ja polecam Revlon Color stay lekki ale tuszuje niedoskonałości

Re: Jaki podklad bedzie najlepszy dla skory tlustej z blizna

Masz rację - baza może pomóc ale musi być super dobrana - żeby dodatkowo nie odznaczała problemy ;/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: