Jaki odcień podkladu wybrać

  • 2016-02-03, o 20:26
  • 13
  • 4 197
  • 10
  • 12

Jaki odcień podkladu wybrać

Witam na dzień dzisiejszy używam loreal infaillible 24h-matt z nr 22 radiant beige jaki to odpowiednik waszego podkladu make up atelier paris waterproof ?

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

cieżko tak doradzić przez Internet

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

Nie pomoge

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

Nie wiem

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

Myślę,że jak napiszesz do sklepu to prędzej powinni Ci doradzić z doborem odpowiedniego odcienia Podając inne podobne, które używasz aktualnie:) pozdrawiam

Mój wątek z makijażami:) Zapraszam do oglądania!https://www.ladymakeup.pl/forum/p33339.html#p33339  Mój Instagram:https://www.instagram.com/estera_makeup/ 

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

Myślę,że jak napiszesz do sklepu to prędzej powinni Ci doradzić z doborem odpowiedniego odcienia Podając inne podobne, które używasz aktualnie:) pozdrawiam

2016-02-04 11:00:18 autor Magnetic91

Tez tak uwazam

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

znowu ten sam temat

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

znowu ten sam temat

2016-02-04 11:16:05 autor monika212121

I te same odpowiedzi hehe.. To jasne, ze przez internet nie da rady pomoc komuś wybrać odcien, lepiej wlasnie napisać do sklepu, sprawdzic na żywo w drogerii, zapytac konsultantek sklepu cokolwiek:):) 

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

znowu ten sam temat

2016-02-04 11:16:05 autor monika212121

I te same odpowiedzi hehe.. To jasne, ze przez internet nie da rady pomoc komuś wybrać odcien, lepiej wlasnie napisać do sklepu, sprawdzic na żywo w drogerii, zapytac konsultantek sklepu cokolwiek:):) 

2016-02-04 11:20:25 autor asiazas

co za lenistwo że nie chce się poszukać w powstałych juz tematach

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

Proszę  o pomoc w doborze koloru. Zamówienie już złożyłam, ale nie chciałabym popełnić błędu w doborze koloru.  Aktualnie używam MaxFactor facefinity light ivory 40 i nude 47.

Re: Jaki odcień podkladu wybrać

nie pomoge

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: