Jaki mam typ twarzy???

  • Temat zamknięty
  • 2011-11-14, o 21:17
  • 11
  • 4 749
  • 0
  • 5

Jaki mam typ twarzy???

Cześć Dziewczyny:)
Mam do Was ogromną prośbę
Pomóżcie mi określić mój typ twarzy:D
Dalej mam problem z określeniem sama typu mojej twarzy więc liczę na Waszą pomoc:)
Poniżej zamieszczam zdjęcie

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Jaki mam typ twarzy???

ło ale się rozjechało forum:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Jaki mam typ twarzy???

...nie wiedziałam,ze az mozna takie duze fotki wklejac....co do pytania...wg mnie masz Aldono twarz owalną....

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki mam typ twarzy???

A ja cały czas myślałam że kwadratową :/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Jaki mam typ twarzy???

Owalna jak nic:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jaki mam typ twarzy???

dzięki dziewczyny:)
No widzicie jak można samemu źle ocenić typ twarzy;)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Jaki mam typ twarzy???

A ja cały czas myślałam że kwadratową :/

aldona2912

no ja przyznam, że mam problem z określeniem Twoej twarzy. Wydaje mi się, że to nie jest typowy kształt owalny ponieważ masz dość"ostrą" brodę. Kwadrat to też nie jest masz więc kształt ala "Aldona" ;p hihi ale kształt bardzo ciekawy, jeśli chodzi o konturowanie to tak jak w owalnej, ale równeiż przyciemniałbym dół brody oraz kości żuchwowe.

Re: Jaki mam typ twarzy???

.........

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jaki mam typ twarzy???

;) Twoja twarz nie jest absolutnie owalna a juz na 1000% nie kwadratowa masz squre taki masz kształt twarzy czyli mieszany nie jest to absolutnie kwadrat owal też nie ......poniewaz owal ma zaokrągloną twarz przy brodzie natomiast ty masz katy na dolnej czesci i skosy przy czole ..... w języku polskim to kształt diamentowy..... na zdjeciach wyglada jak bys miała ostre rysy powinnas unikać fryzur które cię poszerzą w na długosci przy policzkach na loki na samych końcach od długości ust w dół owszem ale nic dodającego objędosci przy policzkach na wysokosci kosci ponieważ poszerzą ci buzke pozdrawiam

moniontko1986

ooo moniontko fachowa porada fryzjerki liczymy na więcej ;p

Re: Jaki mam typ twarzy???

Dziękuję za porady i ocenę mojej twarzy:)
Długi czas żyłam w błędzie;)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Jaki mam typ twarzy???

http://anwena.blogspot.com/2011/03/jak- ... yzure.html tutaj bardzo ciekawy artykuł dotyczacy własnie kształtów twarzy...za pomoca metra krawieckiego mozna okreslic ksztalt twarzy...czy któras z Was zna te metodę ???może próbowałyscie...???

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: