Jaki makijaz?

  • Temat zamknięty
  • 2011-11-03, o 22:38
  • 16
  • 6 648
  • 2
  • 8

Re: Jaki makijaz?

Przepraszam, a co to znaczy uspokujcie sie? Czy ja kogos bije, wyzywam? Takie zasady panuja na wszystkich forach i zerzniete teksty bez podania zrodla sa usuwane z powodu lamania regulaminu, co ma do tego praca dyplomowa? Jezeli dyskusje tutaj maja tak wygladac ze sie wkleja zerzniety tekst z gotowymi fotkami i przedstawia jako swoj to ja podziekuje bo nie tego oczekuje od forum i tyle.

Re: Jaki makijaz?

Przepraszam, a co to znaczy uspokujcie sie? Czy ja kogos bije, wyzywam? Takie zasady panuja na wszystkich forach i zerzniete teksty bez podania zrodla sa usuwane z powodu lamania regulaminu, co ma do tego praca dyplomowa? Jezeli dyskusje tutaj maja tak wygladac ze sie wkleja zerzniety tekst z gotowymi fotkami i przedstawia jako swoj to ja podziekuje bo nie tego oczekuje od forum i tyle.

megi1828

Już usunięty proszę się uspokoić Nikt się nie chce kłucić.
Jeśli jest pani tak strasznie urazona ewentualnie mogę odejść z forum tylko nie wiem jak to zrobić

Re: Jaki makijaz?

Ej, ej. Żadna nie musi odchodzić . Pomyłki zdarzają się każdemu, ale to nie powód by się na siebie obrażać. Tak właśnie rozpadło się moje forum, właśnie przez takie drobne sprzeczki i niedomówienia. Chcecie by to forum też się rozpadło przez takie coś? Bo ja bym nie chciała. Najpierw zaczynają kłócić się dwie osoby, potem dołącza wiecej i w końcu powstaje taka kłótnia, że jedna z drugą wytrzymać nie może i odchodzą po kolei. Wrzućcie na luz. Andrea została upomniana, zrozumiała swój błąd, nie ma sensu dalej tego ciągnąć
Zawsze jak podajemy tekst, trzeba podać też źródło. Ale to nie powód, by się sprzeczać .

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki makijaz?

Wyluzujcie dziewczyny, mnie naprzykład wcale to nie uraziło, że Andrea zapomniała podać linku do strony.
Sama muszę posprawdzać czy gdzieś tego nie przeoczyłam
Na następny raz trzeba po prostu o tym pamiętać i tyle, ale żeby od razu takie sprzeczki nie ma o co

Re: Jaki makijaz?

na każdym forum nadchodzi taki czas, że pojawia się nieprzyjemny moment...myślę, że jeśli nas cos takiego urazi- można przecież delikatnie coś zasugerować na prv- sprzeczające sie dziewczyny- pamiętajcie o innych czytających- czujemy sie niezręcznie gdy nawzajem sie szczypiecie

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Jaki makijaz?

Przepraszam, a co to znaczy uspokujcie sie? Czy ja kogos bije, wyzywam? Takie zasady panuja na wszystkich forach i zerzniete teksty bez podania zrodla sa usuwane z powodu lamania regulaminu, co ma do tego praca dyplomowa? Jezeli dyskusje tutaj maja tak wygladac ze sie wkleja zerzniety tekst z gotowymi fotkami i przedstawia jako swoj to ja podziekuje bo nie tego oczekuje od forum i tyle.

megi1828

Myślę, że Andrea w żadnym wątku nie miała intencji podszywać się pod autorstwo wpisów. Odbieram to jako chęć odpowiedzi, a zarazem pomocy, potrzebującej i czekającej na to osoby. Pewnie przeszukała net, spieszyła się bo wiadomo dom, dziecko, obowiązki..i najnormalniej w świecie zapomniała o podaniu autora. Uważam, że to nie jest powód do kłótni.
Apeluję do wszystkich użytkowniczek o łagodnie załatwianie takich spraw, jesteśmy tu po to, żeby dzielić się wzajemnie informacjami, przeżyciami, umilać sobie jakoś czas. Jeśli jest jakaś sprawa, która szczególnie Was razi, przeszkadza Wam - piszcie najpierw do mnie. Szanujmy się i uczmy się na błędach, a jeśli korzystamy z obcych materiałów - podajmy autora. tyle ode mnie - mam nadzieję, że sprawa nie będzie już wspominana.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: