Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

  • 2015-10-04, o 19:54
  • 43
  • 14 418
  • 29
  • 38

Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

Nieduługo obchodzę urodziny i wyprawiam je na sali, zastanawiam się jaki makijaż sobie zrobić. Sukienke będę mieć w kolorze niebieskim, a właściwie takim lekkim granatem, buty srebrne - szpilki. 

Kamila.

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

Nie szłabym w niebieski, bo to dość niebezpieczny kolor na oczach. Myślę, że można postawić na srebro. Jakiś błyszczący, srebrny cień na powiekę ruchomą, zewnętrzny kącik przyciemnić matowym szarym i rozetrzeć w załamanie. Kreska + jakieś delikatne, jasnoróżowe usta. 

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

Ja zrobiłabym coś z dodatkiem srebra, jak właśnie proponuje Klaudia i delikatne usta do tego :)

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

Ja bym proponowała coś delikatnego na oku i mocniejszego na usta, takie makijaże sa w stylu gwiazd z hollywood i na pewno bedziesz wyglądać zjawiskowo! W końcu 18 ste urodziny to jedyna taka okazja, żeby zabłysnąć jak prawdziwa gwiazda :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

a jaki masz kolor włosów i oczu ?

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

Myślę, że dziewczyny mają rację i też postawiłabym na srebro, które będzie pięknie błyszczeć w sztucznym świetle. Dodatkowo możesz się pokusić o jakiś delikatny akcent kolorystyczny na dolnej powiece.

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

smokey będzie ok

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

delikatny rzecz jasna

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

Zgaduję, że róż i brąz sprawdzą się ładnie na Twoich młodych powiekach. No i to 18tka, więc można zrobić sobie lepszą wieczorówkę ;)

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

Delikatny, ale mocne usta

Re: Jaki makijaż na moją imprezę 18-nastkową ?

Delikatny, ale mocne usta
2015-10-18 20:04:41 autor Janka

 

Popieram
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: