Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

  • 2010-01-09, o 14:01
  • 43
  • 14 362
  • 24
  • 34

Re: Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

Albo można delikatny BB krem użyć zamiast podkładu. Ja tylko zwrócę uwagę na jakość kosmetyków, lepiej dopłacić więcej za bardziej naturalną składem kolorówkę niż kupować tanioszkę, bo jak dziewczyny w gimnazjum zaczną szaleć z parabenami, PEGami czy innymi parafinami, to potem skóra w dobrym stanie nie dotrwa do studiów. :(

2015-09-03 11:45:17 autor riley

fajnie powiedziane

Re: Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

Od kremu nawilżającego. Ja też polecam kremy bb, cc. Młodej skóry nie ma co katować kryjącymi podkładami. JEśli ktoś ma problemy z większą ilością wyprysków i innych niespodzianek, to rdzę udać się do dermatologa, który fachowo dobierze pielęgnację. Co do kosmetykó kolorowych to dajne są pomadki nivea lekko barwione za niewielką cenę w przepięknych kolorach, np vitamin shake. Lub błyszczyk w delikatnym odcieniu. 

Re: Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

Ja z kolei nie polecilabym kremów bb, cc dla mlodej cery. Zwykly krem koloryzujacy wystarczy a najlepiej w ogóle nic nie klasc na twarz. Ewentualne niedoskonałości mozna przykryć korektorem

zielone oczy świetnie wyglądają z różem, więc posta na delikatny, pudrowy róż, pomaluj rzęsy i ew. użyj rozświetlacza :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

Delikatny, sam tusz do rzęs w zupełności wystarczy

Re: Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

tusz do rzęs i korektor, tyle wystarczy

Re: Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

delikatny oczywiście

Re: Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

zaczynalam od korektoa, pozniej rzesy

Re: Jaki makijaz do szkoły (od czego zaczac)

Myślę, że w gimnazjum najlepsze są delikatnie pomalowane rzęsy, bezbarwny błyszczyk i korektor punktowy. Ewentualnie transparentny puder

delikatny, świretlisty
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: