Jaki makijaż do czarnej sukienki?

  • 2015-06-23, o 18:34
  • 62
  • 33 186
  • 33
  • 47

Jaki makijaż do czarnej sukienki?

Hej dziewczyny, 

chciałabym zapytać czy macie jakieś propozycje na lekki makijaż do czarnej sukienki, chodzi mi o coś delikatnego, dziewczcęcego oraz o pomoc w doborze koloru ust :)

Pozdrawiam :)

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

Ja jeśli miałabym postawić na delikatne oko, ale żeby mimo wszystko coś na nim się działo, zrobiłabym coś w beżach i może jakiś błyszczący, szampański pigment lub cień nałożyła żeby trochę się błyszczało ;) 

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

ja bym zrobiła delikatną kreskę eyelinerem, i rzęsy wytuszować i tyle, a usta bym bardziej podkresliła, ale ja to lubię czerwienie na ustach :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

wytuszowane rzęsy i jakaś mocniejsza, żywsza szminka

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

A jaki kolor ust? Po za czerwonymi bo próbowałam ale niestety mi nie pasują :)

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

hmm skoro czerwień odpada to może pomarańcz ale nie taki typowy tylko z  domieszką łososiowego albo zgaszony róż ?

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

Z domieszką łososiowego brzmi nieźle, muszę się za takim kolorem rozejrzeć :)

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

Proponuję lekko roztartą kreskę i przyciemniony kącik zewnętrzny, a do tego zdecydowany akcent na usta - może fuksja? :) (zdjęcie 1)

Albo nieco delikatniejsza wersja z delikatnym różem na powiekach (będziesz wyglądała świeżo i dziewczęco). Na 2 zdjęciu są usta nude ale możesz je zastąpić różem zbliżonym do tego na powiekach (jeśli obawiasz się fuksji).

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

Ja też nie czuje się w czerwienieniach i jeśli decyduje się na jakąś wyrazistą pomadkę to wybieram właśnie taką fuksję :) KamiluŚkaa polecam Ci może w takich odcieniach będzie Ci lepiej niż w czerwonych ;)

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

Ten z różem na powiekach wygląda super!!

Re: Jaki makijaż do czarnej sukienki?

Druga wersja makijażu wygląda naprawdę fajnie, muszę wypróbować :)

A co do koloru ust to może faktycznie rozejrzę się za fuksją, być może to ten kolor :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: