Jaki krem na zmarszczki??????

  • 2015-12-14, o 22:48
  • 74
  • 22 539
  • 67
  • 64

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

w sumie jeszcze nie używam

2017-04-10 20:56:53 autor derma

ja też nie

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Z niedrogich środków można zobaczyć OLAY Regenerist Micro-Sculpting Serum. U środki dobry skład, lepiej niż w większości luksusowych kosmetyków.

ja bardzo polecam Tołpa biały hibiskus

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Zmarchy to zmora w duzej mierze genetyczna... Tak jak siwe wlosy ;/ Richevon jest spoko kremem ;) Tołpa może być, vichy dramat. 

Najlepiej jeszcze masażer. Wczoraj oglądałam jak babka wypełniała igłą bruzdy nosowa wargowe. Aż miałam ciarki, chyba bym nie poszłą na taki zabieg...

Życie jest pełne niespodzianek...<3

Ja używam Anti Aging Floslek, z wielką przyjemnością

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

też słyszałam ze ichevon działa bardzo fajnie ;)

Alicja :)

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Dobry jest krem  brzozowy z Sylveco :) naturalny, bardzo lekki, ale nawilża i ujędrnia skórę twarzy, ja jestem nic zachywcona, no i świetnie nadaje się pod makijaż.

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Ja korzystam z zabiegów tlenoterapii i bardzo to pomaga na skórę. Odzywia od środka. Zabieg jest przyjemny. Działa tez na zmarszczki, oczywiście zależy tez w jakim jest się wieku, bo zmarszczki to naturalny proces...W penwym wieku już się ich raczej nie zahamuje, ja mam 33 lata ;)

agagagnieszka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Kupiłam ten richevon i jestem zaskoczona ze ma taka lekka formułe. Wiecie jakie bywaja w konsystencji te kremy..

 

Alicja :)

Re: Jaki krem na zmarszczki??????

Kupiłam ten richevon i jestem zaskoczona ze ma taka lekka formułe. Wiecie jakie bywaja w konsystencji te kremy..

 

2018-06-13 18:25:00 autor alkam

No bywają bardzo tłuste albo napinają skórę a Richevon nie, więc już za to plusik :D

Uśmiechnij się :))
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: