Jaki krem na codzień?

  • 2016-01-04, o 21:26
  • 60
  • 21 324
  • 43
  • 46

Re: Jaki krem na codzień?

Cocoa Miracle, cudownie nawilżające masło Efektimy

Re: Jaki krem na codzień?

U mnie: na cieplejsze dni lżejszy, nawilżający; na chłodniejsze i zimą bogatszy, półtlusty.

Re: Jaki krem na codzień?

Używam nawilżającego kremu w tubce z Białego Jelenia. Jest jednym z najlepszych jakie używałam, bo np. nowy krem od AA bardzo przesusza mi skórę i widać odstające skóki :(

Re: Jaki krem na codzień?

Ja teraz mam z Fiotmedu w takim pomarańczowym opakowaniu. 12 zł a działanie bardzo fajne :)

Re: Jaki krem na codzień?

Ja mam krem brzozowy z sylveco, dobry jest i ma naturalny skład. na pcozątku miałam problem, zeby się do niego przyzwyczaić, ale muszą przezynać, że super się sprawdza pod makijaż i nawilża, a mimo to nie zostawia tłustego filmu na buzi ;)

Re: Jaki krem na codzień?

Ja uzywam Happy Per Aqua Floslek, fajnie się sprawdził.

Re: Jaki krem na codzień?

Zdecydowałam się kupić Royal Snail Eveline, nie spodziewałam się cudów, ale muszą przyznać, że daje rade. Ma lekką konsystencję, ale jednocześnie dobrze nawilża skórę, nadaje się pod makijaż, ja mam tę wersję wygładzającą 30+, chyba kupię jeszcze krem pod oczy z tej serii.

Re: Jaki krem na codzień?

ja ostatnio testuję pollution anti floslek, podobno przeciwadziała skutkom smogu - coś dla mnie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na codzień?

Takie nawilżającego nie mam jednego, kupuje co jakiś czas inny byleby nawilżał mocno. Tylko zawsze po tym nakładam jeszcze remescar, żeby uporać się z cieniami i co najważniejsze workami pod oczami. Cera wtedy o niebo lepiej wygląda

Re: Jaki krem na codzień?

u mnie najlepiej sprawdził się dotychczas hyrdro alga

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: