Jaki krem na codzień?

  • 2016-01-04, o 21:26
  • 60
  • 21 329
  • 43
  • 46

Re: Jaki krem na codzień?

na co dzień***

z bielendy sa fajne , ale aloes z holika holika zmiata wszystkie kremy ;p

Re: Jaki krem na codzień?

Hej ;-) 

Odkryłam niedawno Polską firmę, która produkuje naprawdę w 100 % naturalne produkty ! Mam cerę wrażliwą i atopową i tylko ten krem mi pomaga ! 

Skóra jest nawilżona, nie jest czerwona, nie mam uczuleń jak po innych kosmetykach ! Naprawdę z czystym sercem polecam Wam produkty tej firmy ! 

fitcomfort usunięto reklamę

Re: Jaki krem na codzień?

Ja na co dzień stosuję krem La Roche-Posay Toleriane Ultra, teraz szczególnie latem skóra bardzo mi się przesusza, aż powstawały nie ładne zaczerwienienia dlatego teraz codziennie stosuje krem nawilżający. 

Nika25

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem na codzień?

yves rocher

Re: Jaki krem na codzień?

Aktualnie używam codziennie serum Richevon na twarz i nic innego. No chyba,ze jadę nad wodę to wtedy krem z filtrem ( aktualnie 20). Tak tak serum :) Mam skóre tłustą a serum jest w formie żeliku tak wiec bardzo dobrze się wchłania i co najwazniejsze nie tluści moje cery. Jestem po 30stce. Maiałam już pewne oznaki starzenia ( chociaz ogólnie ze swojej skóry jestem całkiem zadowolona). I serum bardzo mi pomaga. Super nawilżylo. zmarszczki pod oczami sie wygładziły.Praktycznie juz ich nie mam 

Re: Jaki krem na codzień?

Wszystko zalezy od cery ;P Ja mam sucha ze sklonnoscia do podraznien, wiec uzywam delikatnego i lekkiego kremu, bardzo lubie rozane kosmetyki dlatego po zlych doswiadczeniach z garnierem padlo na bielende i krem rose care, ktory nie tylko doskonale nawilza i sprawie ze skora sie staje bardziej napieta, ale tez koi i lagodzi podraznienia. Jest mega lekki, nie czuuc go i wchlania sie bardzo szybko. 

Re: Jaki krem na codzień?

Wszystko zalezy od cery ;P Ja mam sucha ze sklonnoscia do podraznien, wiec uzywam delikatnego i lekkiego kremu, bardzo lubie rozane kosmetyki dlatego po zlych doswiadczeniach z garnierem padlo na bielende i krem rose care, ktory nie tylko doskonale nawilza i sprawie ze skora sie staje bardziej napieta, ale tez koi i lagodzi podraznienia. Jest mega lekki, nie czuuc go i wchlania sie bardzo szybko. 

2017-08-05 10:10:45 autor szalona20

także bardzo lubie ta serii z olejkiem rózanym, jednak ja wybrałam ich serum do twarzy, stosuje rano pod makijaż ;) 

Zwykła nivea.

Re: Jaki krem na codzień?

Dermedic Hydrain 3 krem-żel. Moim zdaniem jest to dobry krem do każdej cery. Nawet do cery tłustej powinno używać się kremy nawilżające. Sprawdza mi się pod  makijaż 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: