Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazliwej

  • 2013-09-09, o 20:58
  • 54
  • 17 644
  • 29
  • 43

Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazliwej

Dziewczyny ktory krem,specyfik usunie niedoskonalosci cery(wagry,zmniejszy pory,grudki) przy skorze bardzo wrazliwej,zeby z kolei nie zaszkodzil bardzo wrazliwej skorze ,moze cos polecicie?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazl

Sprobuj Miraculum, SOS, Krem zwężający pory matująco - wygładzający na dzień i noc

http://3.bp.blogspot.com/-z8graAph1kU/T9Xrbdlxe5I/AAAAAAAANQI/Jtm-mQy1pcg/s1600/miraculum_sos_krem_zwezajacy_pory.png

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazl

Sklad tego kremu ,pozapycha mniwe i narobi jeszcze gorzej..

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazl

Emulsja łagodząca HB. W zasadzie jedyny znani mi kosmetyk, który faktycznie daje efekty przy cerze wrażliwej.

http://hbkosmetik.pl/media/catalog/product/cache/1/small_image/280x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/x/l/xl_soft_emulsion__1291283580.jpg

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazl

gdzie mozna dostac to emulsje ,gdzie jej szukac w drogeriach?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazl

nawet się zastanawiałam czy to kupić, nie martw się w kilku drogeriach to widzialam, wiec powinnaś gdzieś znaleść

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazliwej

hej

ja tez mam ten problem ,niemoge znaleźć jakiegos dobrego peelingu drognoziarnistego zeby oczyścić i usunąć martwy naskórek bo wiele z takich peelingów działa zdrażniąco na skóre a mam wrażliwą.

 

mam pytanie to Rosiehw czy ten produkt jest naprawde dobry i w jakiej drogerii go widzialaś ?

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazliwej

monika212121 a próbowałaś peelingów enzymatycznych? Są bardzo delikatne, może taki rodzaj "peelingowania" by Ci posłużył... 

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazliwej

Faktycznie peelingi enzymatyczne są bardzo delikatne, ja miałam okazję wypróbować je ale u mnie zupełnie nie nie zadziałały, dlatego że nie mam właśnie ani cery wrażliwej ani delikatnej, wiec myślę że u ciebie się sprawdzą :)

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazliwej

La Rose Posay ma serię do cery trądzikowej, raczej nie podrażnia cery.

Re: Jaki krem USUNIE niedoskonalosci ,ale przy cerze b.wrazliwej

spróbuj La roche posay Effaclar duo +, do tego dobrze sprawdza się też żel z tej samej serii

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: