Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODNEJ ?

  • 2012-08-04, o 20:14
  • 39
  • 13 345
  • 28
  • 35

Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODNEJ ?

Jaki kolor ,odcien podkladu pasuje najbardziej do karnacji chlodnej,jasnej? ogolnie jaka kolorystaka najbardziej pasuje dla karnacji chlodnej?(jakie kolory cieni do powiek,jaki kolor pomadki,jaki kolor rozu do policzkow,jaki odcien brazera,jaki kolor kredki do oczu) ?

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODN

bardzo lubię jeśli osoby o jasnej karnacji używają mocnego różu, ale gusta są różne

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODN

co to jest chodna karnacja??
nigdy nie slyszalam o takiej, a troszke juz zyję ) wiem ze jest jasna, ciemna, sniada....

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODN

co to jest chodna karnacja?? nigdy nie slyszalam o takiej, a troszke juz zyję ) wiem ze jest jasna, ciemna, sniada....

Zmalowana

chłodna karnacja to blada lub jasna skóra z możliwymi zaróżowieniami; często niebieskie lub zielone oczy do tego typu urody najlepiej pasują kolory chłodne, jak np. platynowy blond, piaskowy blond, beżowy blond, brązowy, orzechowy brąz;

Zdrodlo: http://fryzury.wieszjak.pl/zabiegi-fryz ... losow.html

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODN

co to jest chodna karnacja?? nigdy nie slyszalam o takiej, a troszke juz zyję ) wiem ze jest jasna, ciemna, sniada....

Zmalowana

chłodna karnacja to blada lub jasna skóra z możliwymi zaróżowieniami; często niebieskie lub zielone oczy do tego typu urody najlepiej pasują kolory chłodne, jak np. platynowy blond, piaskowy blond, beżowy blond, brązowy, orzechowy brąz;

Zdrodlo: http://fryzury.wieszjak.pl/zabiegi-fryz ... losow.html


Chlodny typ karnacji ma np:Krolewna sniezka

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODN

co to jest chodna karnacja?? nigdy nie slyszalam o takiej, a troszke juz zyję ) wiem ze jest jasna, ciemna, sniada....

Zmalowana

chłodna karnacja to blada lub jasna skóra z możliwymi zaróżowieniami; często niebieskie lub zielone oczy do tego typu urody najlepiej pasują kolory chłodne, jak np. platynowy blond, piaskowy blond, beżowy blond, brązowy, orzechowy brąz;

Zdrodlo: http://fryzury.wieszjak.pl/zabiegi-fryz ... losow.html

przecież chłodna tonacja może być zarówno jasna,średnia jak i ciemna(to są karnacje),chłodna tonacja skóry to odcienie różu,neutralna to beżowa z domieszką różu,a ciepła to odcienie żółtego.
to tak jak ze złotem i srebrem,złoto pasuje do ciepłej tonacji,a srebro do chłodnej.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODNEJ ?

oczywiście ten z tonacja c czyli cool

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODNEJ ?

Z takim pytaniem najlepiej udać się do specjalisty, makijażystki, kosmetyczki ona zawsze najlepiej doradzi :)

 

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODNEJ ?

Podklad z tonami różowymi. Kolory cieni do powiek, pomadek, różu chłodne.

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODNEJ ?

ja porade jakich uzywać odcieni dostaam od pań w douglasie :) 

Re: Jaki kolor podkladuNajbardziej pasuje przyKarnacj CHLODNEJ ?

Podklady raczej w różwej tonacji, na pewno bez pomarańczowego pigmentu. Do tego jasny róż na policzkach.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: