Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

  • 2015-05-15, o 01:02
  • 60
  • 31 995
  • 47
  • 49

Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Witam, szukam balsamu lub masła do ciała, które będzie ładnie wyrównywało koloryt, dodam że mam blada cerę i kilka pajączków na nogach także by się przydało :) Do tego fajnie jakby też ujędrniało... Jeżeli macie jakieś wypróbowane komsetyki piszcie

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

A probowalas kremu cc? Wiem,do ciala to brzmi jak abstrakcja, ale mam bielendowy krem korygujacy, uzywam go najczesciej latem lub gdy nie chce zalozyc rajstop a chce miec fajny odcien nog i by wygladaly zdrowo, mialy blask, byly lekko rozswietlone. Zajrzyj do rosmana,bo wydaje mi sie ze za taka cene warto przetestowac :)

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

tak wolę coś delikatnie brązującego niż potem opalanko czy solarium, zawsze jak jest słońce to i tak się samruje kremem z filtrem, bo zazwyczaj spiekę się na czerwono, albo jakieś uczulenie wyskakuje:( zawsze latem na dzień użyam serii bikini a na wiezcór czegoś właśnie brązującego:) 

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Ja  też jestem tzw. "bladziochem" więc używam balsamu koloryzującego . Najlepiej mi się spisuje balsma marki Uniqe - Balsam - Fluid BB Body Shine. Świetnie się rozprowadza, nie zostawia smug i ujędrnia . Jest wydany w trzech różnych odcieniach i mi najbardziej pasuje ten najjaśniejszy - Light. 

 

 

 

Podaje link ze strona gdzie mozna go kupic , chyba, że mieszkasz w mieście gdzie jest ich sklep : http://nails.silcare.com/balsam-fluid-bb-body-shine.html

 

 

Pozdrawiam i polecam spróbowac i dajcie znać, co wy o nim sądzicie ;)

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Ja zawsze w takiej sytuacji to albo mieszam dwa balsamy, jeżeli mają podobna konsystencję (ten opalająci u ujędrniajacy), albo smaruję najpierw jeden, a potem drugi, tylko odczekuje trochę, zeby się wchłonął. Ale z mieszaniem wolę bardziej. Mam pewność, ze chamsko się nie 'opalę', a i wiem, ze będzie to równomiernie w miarę. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

ja lubię brązujące masełko golden oil z bielendy, fajnie pachnie, nawilża i delikatnie brązuje skórę bez smug i podobnych sttuacji które powodują samoopalacze.

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Dzięki dziewczyny za porady, wypróbowałam to masło brązujące golden oils z bielendy i efekty są naprawdę fajne. Bałam się że będzie zostawiać jakies smugi, ale na szczęście nic takiego sie nie dzieje. Mam bardziej zdrowy wygląd nóg, a do tego są nawilżone więc polecam... chciałam nabrać trochę kolorkow przed wyjazdem wakacyjnym, żeby nie być największym bladziochem na plaży. Ta seria Bikini też jest moim zdaniem bardzo dobra do opalania

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

to się bardzo cieszę, że masło golden oils Ci się spodobało:) ja miałąm te same obawy, ale jak nie zauważyłąm nic takiego, to ttym bardziej się wciągnełam w inne kosmetyki z tej serii:)

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Jeśli szukasz i wyrównującego i ujędrniającego w jednym to ja wymieszałabym dwa balsamy (ujędrniający i wyrównujący koloryt) i po prostu nałożyła na skórę.. nie ma co szukać daleko jak można samemu zaradzić ;)

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

muszę sobie w najblizszym czasie zakupić taki balsam wyrównujący koloryt

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

A myślicie, że takie balsamy naprawdę działają i warto je stosować? :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: