Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

  • 2015-05-15, o 01:02
  • 60
  • 31 973
  • 47
  • 49

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Ładnego kolorytu skórze nadaje samoopalacz Magic Bronze w piance od Bielendy. Miałam go w zeszłym roku i w tym już kupiłam ponownie. Opalenizna jest subtelna i trwała, a dzięki temu, że ma konsystencję pianki nie trzeba go pieczołowicie wsmarowywać i nie pozostawia smug i zacieków.

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

a myslalas aby sprawdzic masla? ja zawsze mialam balsamy i wychodzilo na to ze codziennie musialam sie smarowac, a nie znosze tego strasznie. mialam sucha skore na lokciach nawet jak malowalam sie codziennie. teraz mam maslo zabralam mojej przyjaciolce jak nocowalam u niej i jestem teraz super zakochana bo mam gladka skroe, jest miekka i czuje sie ogolnie lepiej

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Balsam do ciała z avokado - ale to głównie pod cerę suchą, chodzi o nawilżenie. W tym przypadku to daje efekt przez 24h. Pewnie, że wiele zależy od cery danej osoby, ale akurat uzyskanie takiego efektu naprawdę specjalnie proste nie jest. Kosmetyków jest mnóstwo, a tylko nieliczne dają radę.

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Zdecydowanie wolę olejki od balsamów.

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Ja też lubię olejki do ciała, szczególnie kokosowy albo arganowy, dobrze nawilżają skórę. A jeżeli chodzi o masła do ciała, to mogę polecić Vegan friendly z bielendy, masło kokosowe. Odżywia i nawilża skórę, mam wrażenie że też ją ujędrnia

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

U mnie krem witaminowy HB robi różnicę - działa, pomaga, przynosi fajny efekt, ale od razu cudów nie będzie. Systematycznie używając, uzyskacie odpowiednią gładkość, fajny wygląd cery, jej normalność. U mnie zrobiła się ona diametralnie inna, delikatna, miła w dotyku. Najważniejsze, że wszystko poszło w odpowiednim kierunku i widać efekty wpływu kosmetyków. 

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Samoopalacz wyrowna koloor, ale tez moze zostawic plamy :P Mozesz sprobowac jakiegos kremu CC ale na dluza mete, to stanie sie uciazliwe, wiec moze cos z witamina C, ktora rozjasni ciemniejsze miejsca i kolor sie ujednolici :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

skora ktora jest ladnie nawilzona od razu jest bardziej ujedrniona wiec nie celowalabym w to, a wlasnie bardziej w cos co ladnie kolorytu nada. Marta superstyler na blogu ostatnio wstawiala post o tym co zrobic aby miec nogi prosto z hoolywod, warto tam zajrzec ;)

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Jeżeli chodzi o ujędrnienie skóry to u mnie dobrze się sprawdziło serum wyszczuplające z eveline, ma fajną konsystencję, pięknie pachnie i robi co trzeba. Skóra jest wygładzona i wyraźniej jędrniejsza, przy czym trzeba być systematycznym w jego nakładaniu, żeby zobaczyć efekty.

Jaki balsam - nie mam pojęcia, ale mam swój od kilku lat sprawdzony sposób, który stosuję kilka miesięcy przed rozpoczęciem lata: robię raz w tygodniu peeling z kawy całego ciała, i codziennie pod prysznicem smaruję się oliwką dla dzieci (na koniec prysznica, gdy skóra jest jeszcze mokra) - dzięki temu latem opalam się równomiernie a skóra jest widocznie ujędrniona :)
Martyna G.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: