Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

  • 2015-05-15, o 01:02
  • 60
  • 31 972
  • 47
  • 49

jakiś krem - balsam Bielenda wprowadziła na rynek. podobno działa tak jak krem cc na twarz, kryje niedoskonałości, nawet siniaki i wyrównuje koloryt :)

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Balsam jednocześnie wyrownujący koloryt i ujedrniajacy ma w swojej ofercie Bielenda. Krem DD (nie wiem od czego to skrót) korygujący, ujędrniający jedwab do ciała. Na swojej stronie producent pisze, że "natychmiast udoskonala wygląd skóry: maskuje niedoskonałości, wyrównuje koloryt, dodaje blasku, ujędrnia i wygładza ciało, nawilża". Zawiera pigmenty zamkniete w kapsułkach.

Jeszcze go nie używałam, ponieważ z tej firmy mam krem CC do ciała multifunkcyjny i z niego jestem bardzo zadowolona. Maskuje przede wszystkim drobne pajączki na nogach, daje lekką poswiatę, szybko sie wchłania. Nie wypowiadam się, czy ujedrnia, bo nie tego od niego oczekiwałam.

pajączków nie wybielisz idź z tym do lekarza

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Balsam jednocześnie wyrownujący koloryt i ujedrniajacy ma w swojej ofercie Bielenda. Krem DD (nie wiem od czego to skrót) korygujący, ujędrniający jedwab do ciała. Na swojej stronie producent pisze, że "natychmiast udoskonala wygląd skóry: maskuje niedoskonałości, wyrównuje koloryt, dodaje blasku, ujędrnia i wygładza ciało, nawilża". Zawiera pigmenty zamkniete w kapsułkach.

Jeszcze go nie używałam, ponieważ z tej firmy mam krem CC do ciała multifunkcyjny i z niego jestem bardzo zadowolona. Maskuje przede wszystkim drobne pajączki na nogach, daje lekką poswiatę, szybko sie wchłania. Nie wypowiadam się, czy ujedrnia, bo nie tego od niego oczekiwałam.

2015-08-11 20:37:39 autor zuzka87

tez miałam ten krem i ogolnie jestem na tak, chociaż ciężko mi dogodzić pod względem kosmetyków. Szybko sie wchłania i ma fajna konsystencję :) 

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

nie używam

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Używam Mixy

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Lirene

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Miałam kiedyś taki z lirene :D Czuło się po nim takie fajne mrożenie jakby :D

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Nie znam wyrównujących :/

Re: Jaki balsam do ciała wyrównujący koloryt i ujędrniający?

Nie stosuje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: