Jaki balsam do ciała.

  • 2013-07-09, o 13:52
  • 47
  • 24 039
  • 30
  • 45

Jaki balsam do ciała.

Hej. Poszukuję naturalnego balsamu do ciała z wyższej półki. Ważne dla mnie jest to żeby był bardzo delikatny bo mam delikatną skórę i wrażliwą na wszelkie podrażnienia. Efekt na jakim mi zależy to bardziej nawilżona skóra. Znacie jakieś dobre produkty tego typu?

Re: Jaki balsam do ciała.

nawilzenia nie szukam w balsamach z wyzsej półki- ale w składzie:0 masło shea a nie parafina i olej mineralny to gwarancja nawilzenia:)

ewentualnie Dr Hauschka

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Jaki balsam do ciała.

Hej ja ostatnio zainwestowałam w nieco droższe balsamy ekologiczny na bazie oliwek. Jest dość drogi, ale za to daje świetne efekty. Szukałam balsamu, który właśnie był by delikatny i dawał efekt nawilżenia. Może Tobie też przypadnie do gustu: ACQUA DI BOLGHERI ORO. Chyba ostatnio go kupiłam tutaj: Usuniecie reklamy

Re: Jaki balsam do ciała.

Nie wiem czy ten o którym Ci napiszę jest z górnej półki, ale jest świetny do delikatnej skóry. Jest to balsam do ciała firmy Garnier w czerwonej butelce, i takim znaczkiem liścia klonu. Polecam.

Re: Jaki balsam do ciała.

Pindi1931 i Felount to jedna i ta sama ooba, kosz!

Re: Jaki balsam do ciała.

ja używam róznych balsamów do ciała w zalezności od tego który aktualnie mam

Re: Jaki balsam do ciała.

nawilzenia nie szukam w balsamach z wyzsej półki- ale w składzie:0 masło shea a nie parafina i olej mineralny to gwarancja nawilzenia:)

ewentualnie Dr Hauschka

2013-07-09 14:32:20 autor picjafly

sklad skłąd i jeszcze raz skład

Re: Jaki balsam do ciała.

Ja uwielbiam Neutrogenę :)

Re: Jaki balsam do ciała.

Ja tez bardzo l​ubie Neutrgene :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki balsam do ciała.

Ja również poleće Neutrogenę i balsamy z Yves Rocher.

Re: Jaki balsam do ciała.

nigdy nie moge znaleźć jakiegoś fajnego

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: