Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

  • 2018-07-06, o 21:19
  • 49
  • 13 582
  • 33
  • 37

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

Moja ulubiona pomadka to oh my lips, do tego jest w zestawie konturówką, także 2w1. Do wyboru jest sporo kolorów, dobra pigmentacja,  zaskakująco dobra trwałość. Ogólnie lubię matowe pomadki, chociaż muszę przyznać, że wysuszają usta, także na co dzień nie mogę ich używać.

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

inglot matte nr 45

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

Dobra jest oj my lips z konturówką w komplecie, trwała pomadka drogeryjna, niedroga. Teraz w drogeriach jest dużo dobrych i niedrogich pomadek matowych, także naprawdę jest w czym wybierać. Szkoda tylko, że one tak bardzo wysuszają usta.

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

Jestem fanką pomadek od Eveline. Mam ich już sporą kolekcję i zawsze wyczekuje ich nowinek :D Ostatnia- seria Oh My Kiss- jest w mojej czołówce ulubionych pomadek! Śliczne odcienie, ja bardziej celuję w róże, przyjemna leciutka konsystencja, usta nie są obciążone, tylko nawilżone, zmiękczone. Pomadka ma tez trochę funkcji ochronnych, co jest idealny rozwiązaniem na sezon jesienno-zimowy :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

semilac :)

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

Mam ich zbyt wiele, żeby się zdecydować. Uwielbiam pomadki i czasem zdarza się, że noszę w torebce kilka kolorów :)

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

Zdecydowanie seria maybelline ink!:) nie do zdarcia

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

u mnie akurat ink tak średnio się sprawował. :<

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

Kultowa maybelline ink w kolorze 125 i 28 :)
K.K.

Re: Jaka jest wasza ulubiona pomadka?

Ostatnio o dziwo częściej sięgam po konturowka i blyszczyki, ale jeśli już sięgam po pomadki to zazwyczaj są to płynne z Golden rose, karaja lub klasyczne z mac ;)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: