Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

  • 2016-01-13, o 13:08
  • 16
  • 5 312
  • 13
  • 15

Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

   Cześć ,chciałam się zapytać czy miałyście może paletke FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES - Paleta 12 cieni do powiek ? interesuje mnie ich pigmentacja i ogólnie trwałość , zdaje sobie z tego sprawe że paletka za 20 zł nie może mieć super cieni ale chociaż dobre , czytalam jej opinie na lady makeup ale z tych opinii cieżko mi stwierdzić jakie są naprawde , moze któras z Was posiada tą paletke lub jakąś inną z cieniami z tej marki i może mi pomóc. pozdrawiam

Re: Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

mam z tej firmy tylko róż i pigmentacja jest fajna , jesli chodzi o cienie to nie wiem może są podobne jakością

Re: Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

zaciekawiła mnie również ta paletka , uwielbiam matowe cienie

Re: Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

Nie mam pojęcia 

Re: Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

Nie posiadam kosmetyków z tej firmy 

Re: Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

Myślę, że warto sprawdzić to w grafice google :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

Freedom jest "odłamem" marki Makeup Revolution, więc można debatować nad stwierdzeniem, że paletka za 20 zł nie może mieć super cieni - wg mnie może i MUR jest świetnym przykładem. :) Oczywiście jest dużo wyjątków, jednak MUR mogę z własnego doświadczenia polecić jako tanią, a solidną markę, więc jej odłamy nie powinny być gorsze. Wpisując w grafikę " FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES" masz swatche (np. na angielskim blogu missbudgetbeauty) - według mnie ma niezłą pigmentację, baza na pewno podbije efekt, który jest bardzo podobny do MUR - jak na maty, zwłaszcza te jasne, to wydaje się być świetna.

Re: Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

Mam paletkę Secret Rose i pigmentacja jest dobra nie mam porównania z jakimiś wysokopółkowymi paletami jedank za 20 zł to naprawdę fajna paleta, a paleta o której piszesz jest naprawdę ładna i zastanawiałam się nad nią kiedy kupowałam swoją.

Re: Jaka jest pigmentacja cieni z firmy Freedom ??? ( FREEDOM - PRO 12 AUDACIOUS MATTES )

Myślę, że warto sprawdzić to w grafice google :)

2016-01-13 22:08:33 autor Parikla

dobry pomysl

nie uzywalam ich nigdy

ja polecam z całego serca paletki sleek
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: