Jaka dobra pralka

  • 2016-09-02, o 16:16
  • 7
  • 2 516
  • 8
  • 8

Jaka dobra pralka

hej dziewczyny. Czeka mnie zakup pralki. Jakie firmy polecacie a jakie mozecie odradzić? 

Re: Jaka dobra pralka

Ja mam Candy . Modelu Ci nie napiszę bo nie wiem, poza tym kupowałam ją kilka lat temu ale jest:

niezawodna,

nie psuje się

jest niewielka i ładna

ma krótkie programy. Na przykład takie na 30 minut czy na godzinę 50 stopni ( wrzucam pościel , ręczniki i wszystko mi na takim programie dopierze) 

pierze buty sportowe

Używam w niej wyłącznie płynów do prania. Wszystko ładnie dopiera,nie używam proszków bo obawialabym się,ze mogą się osadzać na bębnie (poza tym nie podoba mi się czasami jak proszek osadzał się na czarnych spodniach). 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Jaka dobra pralka

Dziewczyny!!! Jaka polecie pralkę dla jednej osoby? Nie mam za dużo rzeczy na raz do prania, więc żeby była ekonomiczna i w miarę dobra :)

Re: Jaka dobra pralka

Ja polecam Electrolux EWC 1350 sama posiadam taką i naprawdę jest świetna, bardzo fajne wymiary, ekonomiczna no i nie psuje się ! 

Re: Jaka dobra pralka

Ja polecam Electrolux EWC 1350 sama posiadam taką i naprawdę jest świetna, bardzo fajne wymiary, ekonomiczna no i nie psuje się ! 

2016-09-28 10:05:12 autor Gfaran

Zgadzam sie!

Re: Jaka dobra pralka

bosh niezawodny ;p

Re: Jaka dobra pralka

zdecydowanie bosh

Re: Jaka dobra pralka

Bosh 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: