Jak zrobić tipsy?

  • 2011-11-16, o 16:53
  • 43
  • 16 000
  • 29
  • 37

Jak zrobić tipsy?

Hej dziewczyny
Znacie może kogoś kto na youtubie kręci filmiki na temat tipsów jakie są rodzaje i jak je się robi
Chodzi mi o filmiki polskie,że kobieta opisuje krok po kroku jak się je robi,pokazuje itd
Szukałam ale nie znalazłam może Wy wiecie znacie strony
Chciałam się nauczyć
Bo znudziło mi się malowanie paznokci tylko lakierem

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Jak zrobić tipsy?

Widziałam gdzieś na you tube polski filmik ale nie wiem czy się tak nauczysz, tym bardziej że dziewczyny (po szkoleniach) zakładające tipsy nie chcą się dzielić wiedzą, a te które są samoukami czasami potrafią zrobić albo jakieś paskudztwo albo jeszcze gorzej krzywdę. Nie chcę kogoś obrazić albo uogólniać ale tak się zdarza.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jak zrobić tipsy?

Aha czyli muszę zainwestować i iść na kurs:/
To będzie problem:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Jak zrobić tipsy?

moja koleżanka kilka razy była u kosmetyczki i powiem szczerze bez żadnego kursu nauczyła się robić tipsy. Ma od dawna swoje klientki którym robi pazurki. Zapytam może zna jakieś filmiki

Re: Jak zrobić tipsy?

pozdrawiam, Anka

Re: Jak zrobić tipsy?

Hmm... tipsy robi fabryka....
paznokcie można tipsami przedłużyć....

http://paznokciereni.blogspot.com/

Re: Jak zrobić tipsy?

Sama byłam na takim szkoleniu w new nails. Łatwo nie jest, ale jeśli potrafisz się zaangażować to można wszystko szybko opanować. Talent to już inna sprawa... Plus tego szkolenia jest jeszcze inne - wtedy właśnie poznałam również ich "produkty" do paznokci, których ceny są niskie, a jakość taka jakiej szukałam. Czyli jednak się da

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zrobić tipsy?

Moja siostra kupiła sobie ostatnio lampe do żeli i mam zamiar popróbować przedłużania paznokci.. najpierw tips a na to żel, zobaczymy czy coś mi z tego wyjdzie :)

Re: Jak zrobić tipsy?

nie przepadam za tipsami

Re: Jak zrobić tipsy?

feee, tipsy ;//

Re: Jak zrobić tipsy?

Moja siostra kupiła sobie ostatnio lampe do żeli i mam zamiar popróbować przedłużania paznokci.. najpierw tips a na to żel, zobaczymy czy coś mi z tego wyjdzie :)

2015-07-15 00:04:50 autor KamiluŚkaa

Są po polsku fajne poradniki jak to robić, więc będzie łatwo. :)

Tylko najpierw warto nakładać cienkie warstwy przed utwardzeniem, bo potem szlifowanie tego to mordęga :\

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: