Jak zrobić tipsy?

  • 2011-11-16, o 16:53
  • 43
  • 16 027
  • 29
  • 37

Re: Jak zrobić tipsy?

Fajnie tez przedłuża się paznokcie żelem na szablonie. W internecie jest mnóstwo filmików jak to zrobić. Na początku to istna mordęga ale praktyka czyni mistrza :)

Re: Jak zrobić tipsy?

Ja nie rozumiem tego. Nie lepiej wychodować włąsne naturalne pięne i długie paznokcie? Niż wydawać kasę i niszczyć własną płytkę paznokcia. No ale kto co lubi. 

Re: Jak zrobić tipsy?

Ja nie rozumiem tego. Nie lepiej wychodować włąsne naturalne pięne i długie paznokcie? Niż wydawać kasę i niszczyć własną płytkę paznokcia. No ale kto co lubi. 

2015-09-24 17:46:24 autor perla

Nie każdy może wyhodować długie i piękne pazurki, bo ma swoje bardzo słabe. Ja gdyby nie hybrydy to nosiłabym króciutkie paznokcie, bo nigdy nie byłam w stanie zapuścić.

Re: Jak zrobić tipsy?

nie podobają mi się tipsy... wolę naturalne, krótkie paznokcie

Re: Jak zrobić tipsy?

Ja nie rozumiem tego. Nie lepiej wychodować włąsne naturalne pięne i długie paznokcie? Niż wydawać kasę i niszczyć własną płytkę paznokcia. No ale kto co lubi. 

2015-09-24 17:46:24 autor perla

Nie każdy może wyhodować długie i piękne pazurki, bo ma swoje bardzo słabe. Ja gdyby nie hybrydy to nosiłabym króciutkie paznokcie, bo nigdy nie byłam w stanie zapuścić.

2015-09-24 17:59:28 autor

też mam z tym problem, mam dośc słabe i niełądne paznokcie, ale tipsy mnie nie przekonują mimo to

Re: Jak zrobić tipsy?

nie lubie tipsów

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

nie lubię tipsów

tipsy są okropne

Re: Jak zrobić tipsy?

Rowniez nie lubie tipsów

Re: Jak zrobić tipsy?

Wole naturalne
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: