Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

  • 2012-03-12, o 19:41
  • 40
  • 20 042
  • 25
  • 35

Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Dziewczyny jak zrobic ta fryzurke jak na zdjeciu,krok PO KROKU?

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Fryzura banalna, 2 dobierane. Robisz przedziałek na boku (grzywka na prawą stronę),lewą część włosów dzielisz jeszcze na pół (oczywiście w poziomie). I zaczynasz jak z normalnym warkoczem (dzielisz na 3 części i przeplatasz)z tą różnicą że do każdego pasemka które przekładasz dobierasz dodatkowe pasmo i tak do połowy głowy. Potem następny warkocz w ten sam sposób. Na such ciężko wytłumaczyć jak się robi dobieranego ale nasz drugi wujek youtube zawsze pomoże:)
http://www.youtube.com/watch?v=b9mZDlsv_IE tak się robi dobieranego tylko że przy tej fryzurze którą ty chcesz zrobić warkosz robi się w poziomie a na filmiku robiony jest w pionie (tak trochę po skosie)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Zgadzam się z Niką 2 warkocze dobierane + mocno podtapirowane włosy u nasady z dodatkiem lakieru i efekt murowany.

"cudownie jest móc dzielić się radością z bliską osobą"

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Są 2 rodzaje tych warkoczy francuz, gdzie pasma nakłada się na siebie )tak jak jest to pokazane w filmiku) i duński w którym pasma układane są pod siebie. Wydląda tak http://yesiwantyouback.blogspot.com/201 ... -krok.html
Jedynie nie jestem pewna co do tego czy na pewno to jest ten pierwsz- chyba ślepnę:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Dziewczyny nie udaje mi sie zrobic te dwa dobierance na polowie glowy w poziomie nie wycvhodza jakos

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Po ćwicz trochę normalnego dobieranego, a potem próbuj w poziomie, trzeba się wprawić. Mi z początku też nie wychodziły. To tak jak z robieniem kreski, trzeba robić do puki się nie nauczy:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Ostatnio mam fioła na punkcie warkoczów i warkoczyków na głowie, każdej fryzury próbuję, więc i tę musze wypróbować.. przy okazji poćwiczę mojego dobieranego bo jak w pionie potrafię go zrobić to w poziomie już sprawia mi ogromny problem :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Osobiście uwielbiam robić coś z włosami, nie ważne swoje czy cudze, więc ta fryzura już się nie raz przewinęła. Heh :P 

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

Tez podobaja mi sie kombinowane fryzury, ale nie umiem sama siebie uczesac bo niestety nie utrzymam rak w takiej pozycji na tyle dlugo zeby sie uczesac

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

jak ja dawno warkocza nie miałam na swoich włosach

Re: Jak zrobic taka fryzurke krok po kroku?

nie lubie warkoczy wole zdecydowanie wypuszczone włosy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: