Jak zrobić bezbarwną hybryde?

  • 2016-10-24, o 17:21
  • 12
  • 62 830
  • 17
  • 11

Jak zrobić bezbarwną hybryde?

chodzi o utwardzenie tylko paznokci żeby pod zwykłym lakierem się nie złamały. Wystarczy tylko baza i na to top coat?

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

Pierwsze słyszę ;O

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

Chyba są takie specjalne bezbarwne lakiery:)

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

Chyba są takie specjalne bezbarwne lakiery:)

2016-10-24 20:28:07 autor cax

też tak mysle:)

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

Chyba są takie specjalne bezbarwne lakiery:)

2016-10-24 20:28:07 autor cax

Wlasnie tak:)

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

Matko, co to za odpowiedzi o_O To forum mnie ciągle zaskakuje...

 

Co do pytania autorki: tak, możesz nałożyć samą bazę i na to top - delikatnie utwardzisz w ten sposób pazurki. Jednak jeśli chcesz je dodatkowo wzmocnić możesz pokusić się o nałożenie np. Harda Semilaca, czy innego produktu o podobnych wlaściwościach (Indigo i NeoNail chyba mają coś takiego w swojej ofercie, ale osobiście nie używałam). 

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

Ja nałożyłabym bazę, hardi i top :-) chyba że hard base i hard top NeoNail bo one są trochę bardziej gęste niż np te z Semilaca. 

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

ja bym zrobila baze i top ale na hardy bym postawiła :) 

Weni

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

Ja utwardziłabym paznokcie bazą utwardzającą np. Hard Semilac sama tak kiedyś robiłam. Ja nie używam pod niego bazy, po prostu nakładam 2-3 warstwy, utwardzam, przecieram cleanerem i już. Spkojnie można go malować normalnym lakierem tylko trzeba delikatnie zmywać żeby nie zestrzeć górnej warstwy harda

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

malgos82 kiedyś na profilu Semilac czytałam, że pod Harda musi być nałożona baza, by chronić paznokieć. Także pod ten produkt zawsze ją daje ;P

Re: Jak zrobić bezbarwną hybryde?

Matko, co to za odpowiedzi o_O To forum mnie ciągle zaskakuje...

 

Co do pytania autorki: tak, możesz nałożyć samą bazę i na to top - delikatnie utwardzisz w ten sposób pazurki. Jednak jeśli chcesz je dodatkowo wzmocnić możesz pokusić się o nałożenie np. Harda Semilaca, czy innego produktu o podobnych wlaściwościach (Indigo i NeoNail chyba mają coś takiego w swojej ofercie, ale osobiście nie używałam). 

2016-10-25 08:29:20 autor iv90

To jest niestety standard tutaj od jakiegos czasu :(

 

A sam zel UV nie wystarczy jak jest przezroczysty? Mam jeden i pieknie nablyszcza jedna warstwa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: