Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

  • 2012-10-04, o 21:44
  • 43
  • 16 973
  • 34
  • 38

Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

Czy ktoras z was ma jakis sposob w jaki sposob zlikwidowac zmarszczke mimiczna,linie----na srodku czola?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

Spam! tutaj przeczytasz co można zrobić w tym przypadku.

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

Zlikwidujesz ją tylko za pomocą botoksu, ale możesz nauczyć się panować nad mimiką twarzy i nie dopuścić do jej pogłebienia

rechina

________________

Jest jeszcze normaly sposob zmniejszenia takiej mimicznej lini ,na to dziala kwas GLIKOLOWY

Dostepne w Aptece kremy z KWASEM GLIKOLOWYM -to krem firmy ISIS PHARMA GLYCO-A ,albo Nowosc BIODERMY SERUM (15 % kwasu glikolowego+panthenol,zmniejsza widocznie pory,likwiduje wagry -nadaje sie dla cery wrazliwej)

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

Moja ciocia usuwała bruzdy wokół ust od palenia papierosów masażem, podobno się zmniejszyły

Kobieta zmienną jest...

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

Również słyszałam, że masaż wykonany u kosmetyczki przy pomocy dobrych kosmetyków jest bardzo skuteczny. Sama jeszcze nie próbowałam, ale mam coś takiego w planach.

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

nie ma takiej możliwość oprócz metydyny estetycznej

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

nie ma takiej możliwość oprócz metydyny estetycznej

2015-08-13 14:27:39 autor karolina1005

tez tak myślę :)

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

Tzw lwią zmarszczkę? Chyba o to chodzi.

Oglądałam fiklmik Basi Azjatycki cukier i ona pokazywała techniki masażu twarzy. Przykładałą dwa palce między brwiami i ciągnęła do bokówc czoło,. Zachęcam do obejrzenia tego filmiku. U mnie to działa. Mam tendencję do marszczenia brwi, więc stosuję toą technikę i jestem zadowolona.

Ja dodatkowo alecam stosowanie seerum, bo pierwszą oznaką odwodnionej skóry, która nie ma wystarczającego nawilżenia mogą być zmarszki i bruzdy. Serum z kwasem hialuronowym jest baerrdzo dobre. Ja osobiście stosowałam też serum Biolique regenerujące.  

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

masaż i jakieś wypełniacze, inaczej ciężko ją zlikwidować

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

nie da rady

Re: Jak zlikwidowac zmarszczke mimiczna na srodku czola?

Wszczyknięcie kwasu chyba tylko :/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: