Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmelowe

  • 2011-10-20, o 20:33
  • 84
  • 127 654
  • 28
  • 56

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Czyżby zmiana planów?
Czy tylko refleks miodowy?

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Nie nie, nie ma zmiany planow . Probuje przywolac moniontko1986 na forum. Pisala w tym watku wiec mam moze dostanie powiadomienie mailem i tu zajrzy, mam taka cicha nadzieje .

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Aaa
Chyba z rok już tu jej nie ma.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

A by sie nam tu przydala

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

A temat nadal nie rozwiązany:) ja mam ciemny brąz po farbach i to wiele razy nakładanych a chciałabym, zrobić sobie ciemny blond jak do tego się zabrać?

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

A temat nadal nie rozwiązany:) ja mam ciemny brąz po farbach i to wiele razy nakładanych a chciałabym, zrobić sobie ciemny blond jak do tego się zabrać?

Meczaro

Twoj post z 18 listopada:

Jestem fryzjerką i z pewnością odradzam rozpuszczone całkowicie włosy .Loki się prostują, proste się elektryzują i puszą. Najlepszym rozwiązaniem jest upięcie .Pozwala zachować idealną fryzurę przez cały dzień, mam nawet klientki które na poprawinach były w ślubnych fryzurach:) Poza tym można dobrze zamocować welon, upięcie pasuje do każdej twarzy a rozpuszczone włosy już niekoniecznie.

Meczaro

post21834.html#p21834

Jestes fryzjerka i tego nie wiesz ?????

Uwaga troll !!!

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Ja zrobiłam tak niedawno u fryzjera za jedną wizytą. Myślałam że moje włosy będą po tym zniszczone jak wełna ale na szczęście jest całkiem ok, pewnie dlatego że przed całą akcją nie farbowałam w ogóle włosów ze 4 miesiące ani nie używałam suszarki i prostownicy, przez co troche sobie "odpoczęły"

Strona mojej siostry:http://kambo.waw.pl

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Ja używałam do tego tej farby LONDA-COLOR-Farba-do-Wlosow-Nr-16-Sredni-Blond. Chociaż nie od razu byłam zadowolona, bo kiedy zmyłam włosy po farbowaniu, to prawie się popłakałam, gdyż ich kolor był ciemnoszary, po prostu okropny. Jednak z każdym myciem było coraz lepiej,aż w końcu odcień był bardzo ładny- jasny, chłodny blond. Zachwycał wiele osób.Podsumowując, za ten odcień daję 4 gwiazdki ze względu na tragiczny kolor bezpośrednio po farbowaniu.Drugi odcień to 17-stka. Na szczęście po koloryzacji nie jest bury, choć jest nieco ciemniejszy (beżowy) i stopniowo się rozjaśnia do bardzo ładnego blondu.Wczoraj uratował moje włosy po nieudanej wizycie u fryzjera, kiedy po raz pierwszy w życiu wróciłam do domu z żółtymi (!) włosami. Nie mogłabym pokazać się w pracy. Kupiłam Londę 17-tkę i choć wiem,że nie powinnam tak szybko ponownie farbować, zrobiłam to i jestem właścicielką włosów w ładnym odcieniu beżowego blondu.Pozostanę na razie przy tym odcieniu, bo moje eksperymenty do niczego dobrego nie prowadzą.
Plusy:
- to, o czym wspominałam wcześniej- kolor! dla mnie to wielki plus. Po pierwszym myciu kolor spiera się do dokładnie takiego jak na opakowaniu. U mnie utrzymywał się ok 2 miesięcy (akurat do następnego farbowania)
- niska cena
- odzywka po farbowaniu doskonale domyka łuskę włosa, dzięki czemu włosy są miękkie i błyszczące
- wydajność całkiem dobra (na dość grube włosy za ramiona wystarczy 1 opakowanie)

Minusy:
- zauważyłam zwiększone wypadanie włosów, dlatego postanowiłam wrócić do naturalnego koloru i nie farbuję się już od stycznia

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Ta farba nie jest permanentna, schodzi po 6 myciach, sredni blond... mozesz sobie ja tylko nalozyc na podobny kolor ale NIE NA CZARNE bo ich nie rozjasni nawet o jeden ton

Re: Jak zejsc z czarnych wlosow ??chce zrobic miodowe-karmel

Ja czarnych nie miałam, ale bardzo ciemny, przepalony brąz i trzy razy w życiu "wychodziłam" z nich robiąc sobie pasemka z jasnego blondu - najpierw rozjaśnianie i potem zaraz farbowanie (bo rozjaśniały się do żółtego koloru ) Generalnie, zabieg tylko do zrobienia u fryzjera.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: