Jak zakryć zmarszczki ?

  • 2015-11-21, o 15:59
  • 51
  • 18 858
  • 39
  • 44

Jak zakryć zmarszczki ?

Witam potrzebuje informacji na temat jakimi kosmetykami mogę zakryć naprawdę duże grube zmarszczki na czole chodzi o makeup do sesji zdjęciowej i ważne jest by uzyskać efekt w miarę dobry by nie było znać ze sa jakie kolwiek zmarszczki moze to juz podchodzi bardziej pod charakteryzację ale proszę o podpowiedź i pomoc co mogę i w jaki sposób mogę uzyskać taki efekt i jakimi kosmetykami, z góry dziękuje 

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Skoro makeup do sesji zdjęciowej, to zmarszczki trzeba wypełnić znacznie jaśniejszym korektorem. W fotoshopie i tak się poprawi co trzeba :)

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Fofoshop potrafi cuda a na zmarszczki na czole podobno pomagaja masaze ale na efekty  trzeba czekac a tu sesja pewni tuz tuz:-) 

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

baza silikonowa i jasny rozświetlający korektor

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

dokładnie , proponuję bazę silikonową

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Makijaż raczej pogorszy

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

baza pod podkład ;) lub jakieś serum

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

TRzeba działąć przeciwzmarszczkowo. Serum potrafi zdziałąć wiele.

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Mocna baza silikonowa, która wypełni zmarszczki, rozświetlający podkład optycznie je zatuszuje. Nie polecam nakładać kamuflaży, bo one tylko wejdą w zmarszczki i je podkreślą. Na koniec puder rozświetlający lub jakiś wygładzający. Konturowanie twarzy + makijaż oka również odwrócą uwagę od zmarszczek i pięknie dopełnią cały makijaz. 

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Raczej się Nie da

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Raczej nie da się zakryć zmarszczek, można je jedynie wygładzić.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: