Jak zadbac o paznokcie

  • 2013-05-09, o 13:27
  • 81
  • 31 492
  • 47
  • 70

Re: Jak zadbac o paznokcie

Olejki, odżywki, nawilżanie, przerwy, gdy nie potrzebujemy malować paznokci.

2016-01-28 08:39:39 autor comfortinnending

zgadzam się

manicure

Re: Jak zadbac o paznokcie

Malować

Re: Jak zadbac o paznokcie

Odżywka 

Re: Jak zadbac o paznokcie

Malowac 

Re: Jak zadbac o paznokcie

Raz na 3 tyg chodzę na manicure do swojego salonu, a ostatnio korzystam z colorweeks opi i mam za kazdym razem w niższej cenie inny kolor na paznokciach, dedykowany w danym czasie.

Re: Jak zadbac o paznokcie

Mi hybryda w zupełności wystacza. Zakrywa wszystkie niedoskonałości. Paznokcie się tak nie łamią i nie rozdwajają jak kiedyś. Może to wina lakieru, którego używam - Makear. Fajnie się go nakłada i ściąga

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zadbac o paznokcie

trzeba nawilzac dlonie i skorki, bo inaczej paznokcie tez cierpia

Re: Jak zadbac o paznokcie

No ja oprócz robienia hybryd też korzystam z zabiegu parafinowego na dłonie u kosmetyczki. Fajnie nawilża dłonie i od razu widać efekty. Tylko najczęściej korzystam z nich jesienią i zimą wtedy kiedy dłonie są najbardziej wysuszone

Re: Jak zadbac o paznokcie

W przypadku paznokci - dobrze jest kupić dobry krem do rąk i paznokci (bogaty wybór z Ziajki, Garnier, Johnson&Johnson) i zainwestować w dobrą odżywkę. Tylko regularność pozwoli nam uzyskać efekt ładnych paznokciKuracja odżywką EVELINE 6w1/8w1 jest bardzo skuteczna - ale lepiej trzymać się zaleceń na opakowaniu i nie używać tego lakieru jak zwykłego bezbarwnego, bo można się nabawić problemów.Dobrze jest też kupić sobie tłusty, mocno regenerujący krem na noc i smarować nim rączki i paznokcie - poprawa wyglądu dłoni gwarantowana:)

2014-02-17 12:02:54 autor bexpress

Zgadzam sie:) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: