Jak zadbac o paznokcie

  • 2013-05-09, o 13:27
  • 81
  • 31 467
  • 47
  • 70

Re: Jak zadbac o paznokcie

Po pierwsze to tzreba zadbać o paznokcie od środka, czyli np. kuracja z tabletek drożdzowych, ziół, dużo witamin. To już daje dużo bo po drożdzach nie będą łamliwe i słabe. A reszta to tak jak już napisały dziewczyny, kosmetyki które możesz stosować od zewnątrz. Powodzenia ;]

Re: Jak zadbac o paznokcie

Jeśli zapuszczacie paznokcie to też warto mieć je pomalowane. Bo są wtedy bardziej twarde i mniej podatne na łamanie. ;) Dlatego u mnie zawsze jest odżywka + dwie warstwy lakieru + top coat i rosną jak szalone ;)

Re: Jak zadbac o paznokcie

Ja jeśli mam za puszczać paznokcie to tez najpierw maluje je lakierem, zazwyczaj bezbarwnym choć czasem też jakiś kolorek i paznokcie nie dość ze są twarde i się nie łamią to mam wrażenie ze rosną o wiele szybciej :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zadbac o paznokcie

ja nie zapuszczam bo i tak stety niestety rosną mi paznokcie bardzo szybko .moja pielęgnacja paznokci ogranicza się wyłacznie do nawilżania

odżywka Eveline ;) w rossmanie kosztuje ok. 10 zł

Re: Jak zadbac o paznokcie

również polecam odżywke Eveline ;)

Re: Jak zadbac o paznokcie

Tabletki drożdżowe dobrze działają, pomału widzę efekty. Do tego są niedrogie. :)

Re: Jak zadbac o paznokcie

Polecam osobiście odżywkę z jedwabiem z Lovely, jest w każdym Rosmannie :)

Re: Jak zadbac o paznokcie

ja chętnie poczytam jak Wy dbacie o paznokcie

Re: Jak zadbac o paznokcie

Nalezy zrezygnowac z metalowego pilniczka, stosowac odzywke i krem do rąk. Nie obgryzać paznokci! i Nie szarpać skórek :-)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: