Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

  • 2012-04-20, o 22:03
  • 64
  • 19 073
  • 27
  • 47

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

a mój facet wie, że wizaż to moja pasja i zawsze zwraca uwagę na to co mam na twarzy, paznokciach, w co jestem ubrana - nie oznacza to, że boję się chodzić przy nim w dresach i bez makijażu, wręcz przeciwnie - wiem, że w 100% mnie akceptuje, a co za tym idzie, również ogół moich zainteresowań

wydaje mi się, że komplementem chce mnie wspierać i motywować tak jak przy każdym innym moim hobby tj rysowaniu i muzyce

zawsze jak mi coś wyjdzie to mówi, że mu się podoba a ja wiem wtedy, że potrafi docenić moje starania, efekt pracy przed lustrem jak i każdy inny

wie, że co jakiś czas muszę wejść do drogerii i że jestem na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i jak to on nazywa "bajerami" kosmetycznymi, ale nie targam go ze sobą po sklepach ani nie spowiadam się co ile kosztowało

czasem jak sam jest w megashocku jak coś zrobiłam to sam pyta, żeby mu wytłumaczyć bo tak fajnie wygląda np pękający lakier, ombre itp

myślę, że to kwestia zrozumienia między parą i akceptacji swoich zainteresowań - ja wiem, że tak jak ja na ladymakeup, on godzinami potrafi przesiedzieć na forum piwowarskim i nie mam nic przeciwko jak zacznie chwalić się rodzajami słodów i drożdży jakie ostatnio sobie zamówił nie musimy dzielić wspólnych pasji, żeby czasem o nich na chwilę posłuchać, czasem można dowiedzieć się masę ciekawostek

trzymam kciuki za Was i Waszych partnerów dziewczyny, postarajcie się zrozumieć i zaakceptować ich a wtedy nic nie powinno stać na przeszkodzie, żeby oni zrozumieli Was

pozdrawiam :*

natalusia371

Zgadzam się, najwazniejsze to złapać dystans i być wyrozumialym. Mój facet siedzi na forum motocyklowym i czesto sama do niego zagadam jaki to jest model a czym sie różni ta rura od tej a dlaczego to jest chromowane a to nie. On ma tak samo, czasem podejdzie i zapyta czy dziewczyna na filmiku ma tusz do rzes czy jakieś sztuczne
przyklejone. Zwykła ciekawość ludzka. Najwazniejsze to nie wciagać drugiej osoby w to na siłe i być sobą.

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

Ja swojemu powiedziałam, że bez tego nie dam rady i musiał zrozumieć. Nie tłumaczyłam zbytnio, po prostu zmusiłam, aby przyjął do wiadomości.

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

co osoba to sposób ale ja tam nie jestem zwolenniczką zmuszania kogokolwiek do czegokolwiek bo na dłuższą metę to wcale rozwiązaniem nie jest

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

zgadzam się z Tobą Natala

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

Mój mąż też ciągle pytał, a po co i dla kogo itd. Wystarczyło warknąć "bo tak" i przestał pytać. Wiem, że to może niehumanitarne, tak warczeć na swojego faceta, ale poskutkowało

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

Mój chłopak też nie narzeka za bardzo, że się maluję. Również zrozumiał, że makijaż to moja pasja i po prostu mam zabawę, jak się maluję. Przed weselem mojego kuzyna nawet wygonił mnie do sklepu kosmetycznego, żebym sobie coś na to wesele kupiła Czasem nawet, jak oglądam tutorale Moniki, to nie pozwala mi zakładać słuchawek, bo twierdzi, że to jest "nawet ciekawe". Ogólnie interesuje się tym, co jest moimi pasjami, ja staram się interesować tym, co jego ciekawi - i sądzę, że jest to jedna z ważniejszych rzeczy w związku. Nie trzeba lubić idealnie tego samego - trzeba się nawzajem uzupełniać

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

mój chłopak bardzo lubi jak mam delikatny makijaz oka:) ale czasami to nawet sam mi mowi zebym jakis bardziej mocniejszy zrobila:) bo to lubi:) praktycznie to nie wraca mi sie w takie rzeczy,ale myślę że twój facet po prostu normalnie jest zazdrosny o ciebie:) a makijazem tez zwracasz wieksza uwage innych mezczyzn tak mi sie wydaje

Jak mój chłopak staje sie zazdrosny to mu zawsze mowie ze to dla niego tylko sie tak stroje:) bo to prawda:)

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

a no i dodam jeszcze cos takiego:) ze z tym moim obecnym chłopakiem to jest ciekawe zycie:) Jego wszystko interesuje, jesli chodzi o kobiety:) często robimy sobie takie wieczory ze gadamy sobie o facetach i kobietach:) i myślę że to jest bardzo fajne,wtedy lepiej się poznajemy nawzajem co nas pociaga nakreca w facetach a on mi mowi co mu sie w kobietach podoba:) i dzięki temu jestesmy nawzajem zafascynowani sobą:)

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

To masz szczescie ,ze Ci sie zaden gbur nie trafil,ktory tylko zrzedzi i zwraca uwage,ze to nie fajne itp

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Jak wytlumaczyc facetowi ze makijaz to nic zlego

MOTYLEK Jestem z tym chłopakiem 7 miesiecy:) a wczesniejsi moi faceci to bylo dno kompletne hehe juz planowalam isc do zakonu z tej desperacji ze nie moglam trafic na kogos fajnego:) a tego chłopaka poznalam przez przypadek wpisalam na naszej klasie Działdowo jako miejscowość, no i przedział wiekowy 25 do 28:) no i wyskoczyli faceci, no i przegladalam fotografie:) mezczyzn. No i zobaczylam galerie zdjec Mateusza(obecny moj fajny chłopak). I wiesz co MOTYLEK? Jego zdjecia byly nie wyrazne, On na tych zdjeciach taki skulony,speszony wychodził:) ale wiecie co mnie przyciągnęło zeby napisac do niego? OCZY Jego wzrok One byly takie tęskniące, nieśmiałe i piękne:) i dlatego do niego napisalam. Gdy spotkalismy sie w realu,on nic nie mowil tak sie wstydzil,tylko ja nawijalam jak szalona eheh bo rozgadana jestem, ale tez bardzo sie wstydzilam. Potem było 2,3,4,5.... spotkanie:) i juz po 3 miesiacach wiedzielismy ze jestesmy połówkami jednego serca które siebie szukały:).Od tamtej pory wierze ze życiem kieruje przypadek i kazdego dnia mozesz wygrac milion w lotka:) (taka metafora)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: