Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

  • 2019-03-19, o 19:32
  • 38
  • 10 291
  • 28
  • 35

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Rano mam rzadko czas na pielegnacje poza weekendami, najczesciej poswiecam na to wiecej czasu po pracy

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Żel do twarzy, tonik i krem :)
K.K.

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Pianka do twarzy + krem

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

no dla mnie podstawa to nałożenie kremu i dzięki temu przygotowanie twarzy na cały dzień. Od jakiegoś czasu stosuję infuzyjny krem silnie nawilżający christian laurent i jest mega. Buzia jest po nim gładka, napięta i dobrze nawilżona. Na tak przygotowaną skórę bardzo dobrze nakłada się później kolejne kosmetyki :)

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Płyn micelarny + krem

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

pianka do twarzy, płyn micelarny albo tonik i krem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

oleje, żel, hydrolat, krem, makijaż.. czasem dodaje jeszcze serum

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Pianka do twarzy na oczyszczenie, potem serum pod makijaż na nawilżenie i odzywienie. 

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

pianka, tonik, krem, baza, podkład itd. :)

Re: Jak wygląda wasza pielęgnacja twarzy rano?

Lubię koreańską pielęgnację skóry bo jak zauważyłam daje bardzo dobre efekty jeśli chodzi o jej wygląd oraz ilość wyprysków. Kiedyś miałam problem z ilością pryszczy na twarzy, obecnie juz nie mam oraz cera prezentuje się o wiele lepiej. Raz na jakiś czas lubię wybrac się na jakiś zabieg na twarz. 

Niezłym jest mezoterapia igłowa twarzy:

usunięto reklamę

Nawilża twarz, sprawia, że wygląda o wiele lepiej jak również daje efekty lepsze niż niejeden stosoway przeze mnie wcześniej krem do twarzy. Dobrze jednak wybrać sie do doświadczonej osoby, która będzie potrafiła wykonać zabieg dobrze. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: