Jak wygląda wasz make-up na codzień??

  • 2016-10-23, o 20:08
  • 16
  • 3 433
  • 17
  • 16

Re: Jak wygląda wasz make-up na codzień??

Mam podobnie jak Moja, rano nie mam czasu aby eksperymentować, i stawiam na lekki makijaż, jednak czasem fajńie jest sie pobawić cieniami:)

2016-10-25 13:02:14 autor vavv

 

Identycznie, zazwyczaj ledwo znajduje czas na lekki makijaż:)

Re: Jak wygląda wasz make-up na codzień??

baza + podklad + korektor + puder + brazowy cien n aoczy + maskara + lekkie zaznaczenie brwi :) 10 min i wygladam ze spalam w nocy :D #książkoholicyzrozumieja 

Weni

Re: Jak wygląda wasz make-up na codzień??

ja na co dzień to się w ogóle nie maluję. wolę dłużej pospać :P ewentualnie tylko jakiś bardzo szybki makeup "no-makeup". a na większe wyjścia to różnie, zależy od okazji. wiadomo, jak się idzie np. na wesele to trzeba się bardziej postarać, wtedy to już full makeup. ale kosmetyków używam raczej stałych, jak coś testuję czy eksperymentuję to raczej kiedy mam czas w domu. żeby nie zdarzyła się sytuacja, że muszę wychodzić do ludzi a mam jakąś katastrofę na twarzy :P

Re: Jak wygląda wasz make-up na codzień??

Podkład, korektor, tusz, bronzer, rozswietlacz i pomadka:) + kremowa kredka do oczu

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak wygląda wasz make-up na codzień??

Uzywam lekkiego podkładu, pudru, korektora jesli cos mi wyskoczy:) podkreślam brwi i rzesy i gotowe:)

Re: Jak wygląda wasz make-up na codzień??

Ja na codzień maluję się tak samo jak na wieczór, z tym, że wybieram delikatniejsze, bardziej dzienne cienie. Ale ogólnie jestem zwolenniczką full face make up :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: