Jak uzyskać taki kolor włosów?

  • 2011-07-18, o 14:25
  • 64
  • 40 535
  • 25
  • 34

Jak uzyskać taki kolor włosów?

Mam pytanie, być może wiećie jak ufarbować włosy by uzyskać taki kolor ?
Czy można to wykonać w domu czy u fryzjera i jakimi odcieniami ?

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Myślę, że dobrze by było wybrać się z tym zdjęciem do dobrego fryzjera i poprosić o odpowiedni dobór jeżeli zależy Ci na dobrze odwzorowanym efekcie:)
ja w sprawach włosów jestem lewa, dlatego zawsze polegam na mojej fryzjerce i myślę że ten sposób mi służy:D
niestety na rynku farb się w ogóle nie orientuje dlatego Ci nie pomogę:(
a kolor super!:P

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Jesli chcesz uzyskac taki kolor to ratuje CIę fryzjer wyglada to na delikatne wstawki dwuch lub wiekszej ilosci kolorów chociaz bardziej wyglada mi to na drobniutki baleyage ..... aleeeeee widziałam ostarnio taką farbe z loreal z kolorkiem farba i w zestaw wchodzi szczoteczka z drugą farbą własnie wybierania drobnych pasemeczek i robi sie to samemu w polsce nie wiem czy sa te farby ..... ale raczej tak ........ ewentualnie jesli posiadasz swoje pasemka na włosach i zafarbujesz na podobny kolor jak na zdjeciu to takie refleksy powinny ci wyjsc po nałozeniu samej farby ( chociaz nie zawsze bo zalezne jest to jaki kolor masz na włosach) link do tej farby jak wyglada (http://www.google.co.uk/search?hl=pl&bi ... l1.1.0.1l5 ) kolor dobrac mozna do zdjecia L\'Oreal Colour experte się nazywa...... mysle ze znajdziesz cos bo jest spory wybór kolorystyczny z tej seri życze powodzonka pozdrawiam

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

oglądałam kolorki i 6.3 wydaje mi się że jest bardzo zblizony jak nie identyczny.....

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Dzięki za porady myslę, że kiedyś się zdecyduje by przefarbować włosy na ten kolor, ale narazie mam bardzo ciemny brąz (może na zdjęciu profilowym dokładnie nie widać ) i nie wiem czy mi będzie taki pasować

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Kochana jesli pasuje ci brązik to ten kolorek tez bym u Ciebie widziała ..... to ciepła tonacja na zdjątku widac ze masz ciemna skóre:) wiec mysle ze wspołgrało by to idealnie ale jesli chodzi o moja opinie to bardziej podoba mi sie braz który masz niz ten kolorek na zdjeciu dodanym z modeleczka ...

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Dzieki
Właśnie się troche boję i nie wiem kiedy się zdecyduje
Ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić w tak jasnych włosach

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Paola masz super kolorek na włosach, bardzo Ci pasuje
Ja bym przy nim pozostała

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Ja myślę, że w tym jasniejszym kolorku byłoby Ci równie super co w obecnym. Zgadzam się, ze obecny jest rewelacja, ale zmiany leżą w kobiecej naturze. Również uważam, że powinnaś pójść ze zdjęciem do fryzjera. Dany kolor końcowy u 10ciu kobiet może dać nawet 10 różnych farb w firmach i odcieniach bo dużo zależy jaki jest kolor wyjściowy, no i czy naturalny czy farbowany ew. jaką farbą. Ja aktualnie mam mega ciemny brąz wpadajacy w czerń (farbowane) i z ciekawosci pytałam mojej fryzjerki jak by trzeba było zrobić jaśniejszy powiedzmy jak u tej modelki i niestety-najpierw dekoloryzacja.

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Jest jeszcze jedna sprawa tzn to że jakiś kolor nam się podoba to nie znaczy że bęsziemy w mim dobrze wyglądać może odcień ciemniejszy lub jaśniejszy będzie właściwy. Tak że lepiej udać się do fryzjera pokazać o co nam chodzi i niech on oceni czy będzie do nas pasował czy nie i co on poleca. Ja tak bym zrobiła a że nie farbuję włosów już od ponad 5 lat to mnie ten problem nie dotyczy. Jedynie kilka razy mi się zdażyło zrobić color touch z welli czeby mój kolor nabrał na wyrazistości.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Dzięki dziewczyny za rady

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: