Jak uzyskać taki kolor włosów?

  • 2011-07-18, o 14:25
  • 64
  • 40 537
  • 25
  • 34

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Do dobrego fryzjera to musiałabym do wawy jeździć,straciłam wiarę w radomskie fryzjerki

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Osobiście wydaje mi się, że to są pasemka i jedną farbą nie uzyskasz takiego koloru, bo tam są takie przejścia z troszkę ciemniejszego do bardzo jaśniutkiego blondu. Bez fryzjera ani rusz:D takie jest moje zdanie;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Osobiście wydaje mi się, że to są pasemka i jedną farbą nie uzyskasz takiego koloru, bo tam są takie przejścia z troszkę ciemniejszego do bardzo jaśniutkiego blondu. Bez fryzjera ani rusz:D takie jest moje zdanie;)

klaudusia0807

ja także uważam że sama nie mogłabyś uzyskać takiego efektu, ale dziś wybieram się do fryzjera to podpytam

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Osobiście wydaje mi się, że to są pasemka i jedną farbą nie uzyskasz takiego koloru, bo tam są takie przejścia z troszkę ciemniejszego do bardzo jaśniutkiego blondu. Bez fryzjera ani rusz:D takie jest moje zdanie;)

klaudusia0807

pasemka też zauważyłam ale to nie problem,głównie chodzi mi o kolor bazowy

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Osobiście wydaje mi się, że to są pasemka i jedną farbą nie uzyskasz takiego koloru, bo tam są takie przejścia z troszkę ciemniejszego do bardzo jaśniutkiego blondu. Bez fryzjera ani rusz:D takie jest moje zdanie;)

klaudusia0807

ja także uważam że sama nie mogłabyś uzyskać takiego efektu, ale dziś wybieram się do fryzjera to podpytam

Byłabym wdzięczna

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Osobiście wydaje mi się, że to są pasemka i jedną farbą nie uzyskasz takiego koloru, bo tam są takie przejścia z troszkę ciemniejszego do bardzo jaśniutkiego blondu. Bez fryzjera ani rusz:D takie jest moje zdanie;)

klaudusia0807

ja także uważam że sama nie mogłabyś uzyskać takiego efektu, ale dziś wybieram się do fryzjera to podpytam

Byłabym wdzięczna

czaswrocicnaziemie

pytałam mojej fryzjerki twierdzi ona że sama w domu nie byłabyś w stanie zrobić takiego koloru, ponieważ jest to pomieszanych kilka odcieni blondu. chciałam jej spytać czy na ciemnym blondzie wyjdzie coś takiego, ale powiedziała mi że to już zależy od fryzjera, bo jeden to zrobi a drugi po prostu zepsuje robotę ;/ konkretnego odcienia farby też mi nie podała, bo powiedziała że to sprawa indywidualna i ona nie wie jaki kolor wyszedłby na twoich włosach
także według mnie zostaje ci tylko wizyta u fryzjera

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Mam pytanie tym razem przyjaciółka męczyła mnie już od dłuższego czasu bym tu zadała to pytanie : JAK UZYSKAĆ TAKI KOLOR WŁOSÓW ? dziś ma naturalne włosy ciemny bląd i chciała mieć takie jak ja naturalne czyli ciemny chłodny brąz bez czerwonego odcienia.

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Mam pytanie tym razem przyjaciółka męczyła mnie już od dłuższego czasu bym tu zadała to pytanie : JAK UZYSKAĆ TAKI KOLOR WŁOSÓW ? dziś ma naturalne włosy ciemny bląd i chciała mieć takie jak ja naturalne czyli ciemny chłodny brąz bez czerwonego odcienia.

Paola

tutaj już myślę że będzie łatwiejsza sprawa, bo według mnie mogłaby wybrać odpowiedni kolor farby, ale pewności nie mam. jak tylko będę u fryzjera to zapytam o taką opcje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

O była bym bardzo wdzięczna i moja przyjaciółka jeszcze bardziej

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

O była bym bardzo wdzięczna i moja przyjaciółka jeszcze bardziej

Paola

pytałam i dowiedziałam się iż taki kolor może uzyskać w domu, jednak będzie musiała znaleźć odpowiedni kolor a z tym może być problem jeśli nie ma dostępu do wielu marek farb. powiedziała też że ona raczej na pierwsze farbowanie wybrałaby się do fryzjera i podpytała jakiej farby użył i używała tej samej..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: