Jak uzyskać taki kolor włosów?

  • 2011-07-18, o 14:25
  • 64
  • 40 539
  • 25
  • 34

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

No to fajnie masz. Każdy ma inne włosy i każdemu na co innego reagują Mi teraz po tej dekoloryzacji odrosły już sporo i zniszczone końcówki obcięłam. Ale i tak katuję włosy prostownicą xD A to chyba bardziej niszczy niż farba ;> Jedyny plus, to taki, że mi włosy rosną bardzo szybko i nie muszę się martwić nimi zbytnio, bo co się zniszczy, to odrośnie. Nawet jak sobie za krótko grzywkę zetnę, to za tydzień znów mam już długą

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Ja to bym chciała, żeby mi tak szybko włosy rosły. Teraz mi się właściwie nie niszczą i od ostatniego podcięcia narazie ich nie ruszam. Zapuszczam, może tym razem mi się uda coś uchodować. Chciałabym żeby rosły szybciej, tak z 2cm na miesiąc byłoby super Może wiosną i latem przyspieszą, tak gdzieś mi sie o uszy obiło, że wtedy rosna szybciej

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Mi rosną normalnie 2cm na miesiąc, czasem 3 jak dobrze zadbam, odżywki, witaminy i te sprawy Ale teraz jak nie zapuszczam za bardzo, to jest to wręcz kłopotliwe, bo ani się obejrzę, a znów musze podcinać. Jakieś dwa lata temu miałam włosy do połowy ud. Jakbym się uparła i zaczęla zapuszczać, to za jakieś 3-4 lata bym znów takie miała (wliczając podcinanie końcówek raz na kilka miesięcy) Ale na razie nie chcę, bo takie długie włosy są strasznie wkurzające.

KLIK - Zaadoptuj wirtualnego gryzonia i odmóżdżaj się ze mną xD http://www.thielusia.deviantart.com/gallery <- moje prace, zapraszam

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Dzięki za rady

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Dziewczyny nie wiecie jaka farba zdziałałaby takie cudo na moich .naturalnych ciemny blond włosach
Na blogu pewnej fryzjerki jest podpisany jako mroźny jasny blond
Proszę o porady.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

mogę tylko powiedzieć, że znam osobę ze zdjęć ;p ale nie wiem jak uzyskać kolor ;/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Jest może na forum jakaś fryzjerka żeby mi pomogła z tym "problemem"

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

Jest może na forum jakaś fryzjerka żeby mi pomogła z tym "problemem"

czaswrocicnaziemie

To zależy jaki odcień blondu masz swoich włosów...

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

już pisałam nad zdjęciem ciemny blond tonacja ciepła,a chciałabym uzyskać zimną.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Jak uzyskać taki kolor włosów?

już pisałam nad zdjęciem ciemny blond tonacja ciepła,a chciałabym uzyskać zimną.

czaswrocicnaziemie

Ciężko określić farbę o konkretnym odcieniu, na każdych włosach wychodzi inaczej.
Nawet gdyby ta fryzjerka napisała Ci jaka to farba nie ma gwarancji że wyszła by tak samo.
Najlepiej sie udać do dobrego fryzjera i zapytać bo na \'gębę\' ciężko zdziałać, ja sama wolę włosy
zobaczyć aby cokolwiek powiedzieć.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: