Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

  • 2016-01-23, o 21:16
  • 99
  • 27 382
  • 64
  • 63

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

słyszałam że masaże pomagają

2016-12-28 10:25:27 autor pimki

 

Też to słyszałam

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Spróbuj Mama Care Efektimy. Mi uratowała życie.

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Raczej ćwiczeniami

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ćwiczeniami (y)

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Zgadzam sie ćwiczenia i masaże oraz kremy ujędrniające :) powodzenia 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Raczej ćwiczeniami
2017-01-12 20:00:36 autor Rawvv

zgadzam się

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Dziewczynki zastanówcie się nad peelingiem kawowym. Przetestowałam kilka i jak do tej pory najlepszym jaki znam jest Skin Team. 

Sama mam skórę sklonną do cellulitu oraz przesuszania się oraz muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. O wiele lepiej się spidał niz podejrzewałam. 

Peeling kupiłam zachęcona tym, że jest to produkt naturalny i wyprodukowany w Polsce. Poza tym spodobały mi się wersje zapachowe.  Jest ich kilka. Ja mam wanilię ale jeszcze kusi mnie mango. 

Już po pierwszym użyciu skóra była wyraźnie gładsza i subtelniejsza w dotyku. TTo co mi się podobało to brak podrażnienia. . Po zastosowaniu jest lekko natłuszczona co jest przyjemnym uczuciem  Peeling stosuje raz w tygodniu i to mi wystarcza. Opakowanie jest wydajne. 

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Fajnie działają kosmetyki z Mama Care, to co opada zdecydowanie się wchłania. Efekty widać już po kilku tygodniach.

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

spróbujcie nowość na rynku, jest to suplement Bigup , nie trzeba żadnych smarowideł, naprawde super ujędrnil mi ciało po odchudzaniu, i podniosł pośladki. Poszukajcie w necie stronki producenta, bo chwalić to kazdy może :)

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ja staram się ćwiczyć, żeby napiąć i ujędrnić skórę, do tego stosuję peelingi do ciała. Mój ulubiony to peeling z Lirene o zapachu mango, albo peeling cukrowy Twoja pielęgnacja z bielendy, fajnie nawilza, skora jest gładka i jędrna po nim 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: