Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

  • 2016-01-23, o 21:16
  • 99
  • 27 305
  • 64
  • 63

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ja miałam największy problem z cellulitem, który wygladał bardzo średnio. Pomogło mi serum Vialise Nie wiem czy słyszałyście ale jeśli miałybyście możliwość spróbowania to polecam bo działanie bardzo fajne. Nawiliża skórę, sprawia,że jest bardziej napięta. Redukuje cellulit. Mam o wiele mniejszy problem na pupie i udach niż wcześniej. Trzeba je stosować regularnie rano i wieczorem ale jest to pierwsze serum na cellulit, które stosuję i które autentycznie działa. 

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Witam Wszystkich na forum:) Moim zdanem wpoza ćwiczeniami fizycznymi,skóre ujędrnisz za pomoca dobrych kosmetyków,mowa konkretnie o kolagenie,który posiada właśnie takie własciwosci ujędrniające i wygłądzające skórę.

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Na pewno pomogą ćwiczenia, utzrymywanie zdrowej diety no i regularne peelingi. U mnie najcześciej jest to domowy peeling z kawy, albo drogeryjne - ostatnio bielendowy peeling cukrowy twoja pielęgnacja. Oprócz tego warto masować skórę specjalną gąbką, wtedy jeszcze wzmacniamy ujędrnianie skóry

Ćwiczenia, peeling kawowy, moze jakies specjalne kremy ujędrniające, widzia

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Bardzo dobrze działają kosmetyki z serii Mama Care Efektima.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ćwiczenia, peeling kawowy, moze jakies specjalne kremy ujędrniające, widzia
2016-09-28 22:41:40 autor nars

zdadzam się:)

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Bardzo dobrze działają kosmetyki z serii Mama Care Efektima.

2016-10-13 12:29:11 autor BeverlyCrusher

myslalam nad wyporbowaniem:)

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Bardzo dobrze działają kosmetyki z serii Mama Care Efektima.

2016-10-13 12:29:11 autor BeverlyCrusher

myslalam nad wyporbowaniem:)

2016-10-13 16:25:10 autor vrax

Spróbuj, mi bardzo pomogły. Kupiłam Mama Care też siostrze, też sobie bardzo chwali.

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Ja miałam największy problem z cellulitem, który wygladał bardzo średnio. Pomogło mi serum Vialise Nie wiem czy słyszałyście ale jeśli miałybyście możliwość spróbowania to polecam bo działanie bardzo fajne. Nawiliża skórę, sprawia,że jest bardziej napięta. Redukuje cellulit. Mam o wiele mniejszy problem na pupie i udach niż wcześniej. Trzeba je stosować regularnie rano i wieczorem ale jest to pierwsze serum na cellulit, które stosuję i które autentycznie działa. 

2016-07-04 10:16:40 autor dassina

 

Muszę wypróbować :o

Re: Jak ujędrnić skórę po odchudzaniu ??

Serum bez ćwiczen i własnego wysiłku też nie okaże się od konca skuteczne, a poza tym w watku mowa o tym jak utrzymać jędrną skórę kiedy będzie jej nadmiar, a kolagen i stosowanie właśnie kosmetyków na jego bazie na pewno okaże się skutecznym rozwiązaniem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: