Jak ujarzmic niesforne brwi?

  • 2012-04-17, o 17:14
  • 70
  • 28 201
  • 31
  • 39

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

A ile kosztuje ten zestaw, dawno nie kupowałam kosmetyków Oriflame.

Penelopa

http://pl.oriflame.com/products/product ... Code=21241 - tutaj masz kilka informacji na jego temat

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

A olejek rycynowy ktoś w końcu stosował, bo były jakieś informacje, ale ktoś konkretnie może dać znać?

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

A olejek rycynowy ktoś w końcu stosował, bo były jakieś informacje, ale ktoś konkretnie może dać znać?

Dziewooszka

Samego olejku rycynowego nie,ale stosuję teraz krem do rzes L\'biotica , która w składzie ma głównie olejek rycynowy i jestem zadowolona. Rzęsy nie wypadały mi nigdy na potęgę , tylko tak normalnie co jakiś czas jedna, więc kupiłam ją bardziej profilaktycznie i z myślą o brwiach. Po 2-3 tygodniach zauważyłam ,że brwi jak i rzęsy znacznie się wzmocniły, są grubsze i bardziej lśniące.Rzęsy ciut podrosły i już nie maluje dolnych ,bo by mi zahaczały o moje worki pod oczami A brwi to mi rosną na potęgę(na całe szczęście po nieudolnej depilacji). Jak mi się skończy krem to zamierzam stosować olejek. Myślę ,że działanie będzie podobne. Ten krem wg mnie taki stuningowany olejek. A olejek znacznie tańszy i bardziej wydajniejszy.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

żele do brwi są fajne ale na pewno nie kredki

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Żele do brwi albo woski to dobry pomysł :)

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Ja polecam żel do brwi Catrice 

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Ja polecam żel do brwi Catrice 

2015-08-26 11:29:29 autor wiolciakowo

też go mam i bardzo go sobie chwalę

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Żel do brwi z Catrice jest dobry ale bardzo rozczochranych włosów nie ujarzmi. Lepszy będzie wosk.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

wosk będzie najlepszy

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

wosk albo żel z senny jest dobry

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: