Jak ujarzmic niesforne brwi?

  • 2012-04-17, o 17:14
  • 70
  • 28 179
  • 31
  • 39

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

zawsze można się nauczyć ;D a to wcale nie takie trudne także na pewno będzie ok

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

A co zrobic,badz uzyc zeby nadac brwiom ladny blask -ladnie wygladajacy?

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

A co zrobic,badz uzyc zeby nadac brwiom ladny blask -ladnie wygladajacy?

SexyRzesySexyNogi

nie słyszałam jeszcze o czymś takim, ale może dziewczyny coś wiedzą

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

A co zrobic,badz uzyc zeby nadac brwiom ladny blask -ladnie wygladajacy?

SexyRzesySexyNogi

Blask to chyba po zastosowaniu jakiejś odżywki ,bądź żelu. Ja polecam, to co pisałam wcześniej czyli żel/korektor do brwi firmy Delia, który delikatnie dodatkowo je przyciemni.Ewentualnie bezbarwny ,żel z Essence lub Virtuala( dostępne w Ladymakeupowym sklepie:):) ) Dużo pozytywnych opinii słyszałam na temat żelu z Pierre Rene i My Secret.

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

też słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o Pierre Rene ;D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Pierwsze słyszę o takim żelu, chętnie wypróbuje którąś z podanych propozycji

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

ja mam zamiar zakupić żel z Virtual lub Essence, ale jeszcze się nie zdecydowałam

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

ja mam zestaw do brwi z Oriflame- jest tam żel i 2 cienie fajnie się trzymają i można sobie przyciemnić:)

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

ja mam zestaw do brwi z Oriflame- jest tam żel i 2 cienie fajnie się trzymają i można sobie przyciemnić:)

monisiaaakkk

myślałam nad tym zestawem, ale jedni mówią że jest dobry a drudzy że nie wart swojej ceny i nie kupiłam wolę wiedzieć że coś naprawdę się sprawdzi

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

A ile kosztuje ten zestaw, dawno nie kupowałam kosmetyków Oriflame.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: