Jak ujarzmic niesforne brwi?

  • 2012-04-17, o 17:14
  • 70
  • 28 208
  • 31
  • 39

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Mnie zazwyczaj wystarcza odżywka do brwi i rzęs z Essence. Może nie trzymają się idealnie cały dzień, ale na tyle długo, żebym nie musiała poprawiać ich za każdym razem patrząc w lusterko Dla utrwalenia rzęs do dziennego makijażu to wystarcza.

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał ale słyszałam, że można również jakąś starą szczoteczkę do zębów lekko spryskać lakierem do włosów i przeciągnąć brwi Podobno pomaga.

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

mnie też coś obiło się o uszy na temat szczoteczki do zębów, ale nie słyszałam że trzeba psikać po niej lakierem! pewnie spróbuję i tak, bo sama szczoteczka nic nie dała.. jedynie rozczesywała brwi

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Tak właśnie a jeszcze można zwykłą szczoteczkę do rozczesywania brwi posmarować żelem do włosów i rozczesać brwi i to pozwala je podobno ujarzmić
Sama tego nie próbowałam bo ja mam przycinane brwi i to je dostatecznie formułuje ale metoda z żelem jest na pewno skuteczna

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

NAJLEPRZYM SPOSOBEM NA TEGO TYPU PROBLEMY JEST PRZYCIĘCIE BRWI
JA TAK ROBIĘ I STWIERDAM ,IŻ TO NAJLEPRZY Z MOŻLIWYCH SPOSOBÓW

Paola

Zgadzam sie, ostatnio pisalam, ze depilowalam brwi metoda sznurkowa, oprocz tego moje brwi zostaly pieknie przyciete a sterczaly w kazda strone, najgorzej kolo nosa - krzaki ! Teraz mam na jakis czas spokoj.

Ps. U mnie zel do brwi sie nie sprawdzil, mam twardy i sztywny wlos.

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

mogłabyś zrobić zdjęcia całej twarzy, jak wygląda po tym depilowaniu oraz zdjęcie brwi?

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

U mnie bardzo dobrze się sprawdza korektor do rzęs Onyx z Deli. Ładnie rozczesuje i przyciemnia.Ostatnio oglądałam paletki z elfa do brwi(takie podwójne w jednej jest cień w drugiej wosk) stosował ktoś może?

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

mogłabyś zrobić zdjęcia całej twarzy, jak wygląda po tym depilowaniu oraz zdjęcie brwi?

KamiluŚkaa

Jak mi sie uda zrobic dobra fotke to wstawie
Zblizenie twarzy jest niefajne a ja nie umiem obcinac fotek. Synowie mnie uczyli ale co jak co ale tego nie umiem zalapac, raz obcielam konia wzdluz, do tej pory chce mi sie smiac jak sobie przypomne .

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

mogłabyś zrobić zdjęcia całej twarzy, jak wygląda po tym depilowaniu oraz zdjęcie brwi?

KamiluŚkaa

Jak mi sie uda zrobic dobra fotke to wstawie
Zblizenie twarzy jest niefajne a ja nie umiem obcinac fotek. Synowie mnie uczyli ale co jak co ale tego nie umiem zalapac, raz obcielam konia wzdluz, do tej pory chce mi sie smiac jak sobie przypomne .


na pewno szybko się nauczysz i będzie dobrze więc czekamy !

Re: Jak ujarzmic niesforne brwi?

Jak sie przez lata nie nauczylam to sie juz nie naucze. I tak sukces ze juz potrafie fotki naniesc z aparatu na komputer i wstawic na forum. Moge tylko poprosic syna zeby mi pomogl, mlodszego bo starszy nie ma juz do mnie cierpliwosci . Ale dosyc tego offtopu

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: